Drogie Mamy,
Właśnie zaczynam wprowadzać mojej półrocznej córeczce inne pokarmy i stojąc
przed półką w sklepie dostaję oczopląsu

Brak wyboru - źle, ale nadmiar
też bywa zgubny. Poradźcie, której firmie można zaufać. Czy można spokojnie
mieszać produkty z różnych firm, tzn, zupka z Hippa, sok z Gerbera, etc. Czy
macie jakieś rady dotyczące początków karmienia? Chętnie posłucham.
Pozdrawiam,
Marta