78mala
07.07.05, 12:20
Witam Was kochane mamusie mam do was szybkie pytanie.
Czy podczas trzydniówki i po niej dzidzia może mieć zmniejszony apetyt a
nawet brak go???
Kacperek wlasnie przeszedl trzydniowke bylo strasznie a teraz slabiutko je
tylko dwie lyzeczki i koniec
Pomozcie czy to minie ??
Pozdrawiamy z wczasow w Wolce nad Bugiem