Dodaj do ulubionych

Brak apetytu

07.07.05, 12:20
Witam Was kochane mamusie mam do was szybkie pytanie.
Czy podczas trzydniówki i po niej dzidzia może mieć zmniejszony apetyt a
nawet brak go???
Kacperek wlasnie przeszedl trzydniowke bylo strasznie a teraz slabiutko je
tylko dwie lyzeczki i koniec
Pomozcie czy to minie ??

Pozdrawiamy z wczasow w Wolce nad Bugiem
Obserwuj wątek
    • yeanne Re: Brak apetytu 07.07.05, 12:31
      u mnie to samo. Mikołaj podczas i zaraz po trzydniówce jadł tylko z piersi i to
      nie za chętnie. Teraz powoli wraca do zupek i kleików ale też w ilościach sporo
      mniejszych niż przed chorobą /chorował od zeszłego poniedziałku/
      • 78mala Re: Brak apetytu 07.07.05, 13:29
        Dzieki serdeczne za odpowiedz smile u nas trzydniowka zaczela sie w piatek
        wieczorem goraczka trwala do poniedzialu w tym czasie tylko wieczorem mleczko a
        tak to tylko picie soczki herbatki. A we wtorek i srode mielismy wysypke na
        pleckach i troszeczke na brzuszku i zaczelem jesc po 2 lyzeczki wlasnie po 2
        gryzy kanapeczki a przed tym jadl ze wszystkimi i wszystko. sloiczek zupki w 5
        min znikal
        Czy wroci mu apetyt?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka