16.07.05, 22:10
drogie Mamy,czy Wasze 10-11 miesieczniaki odbijaja po mleczku?
Obserwuj wątek
    • netmenka29 Re: odbijanie 18.07.05, 14:57
      Mój synek zaczął 6 miesiąc i nadal odbija po każdym posiłku, po herbatce, po
      kaszce - dosłownie po wszystkim. I chyba dobrze, bo jak kładę go bez odbicia,
      to strasznie wierci sie i kopie a jak wezme wtedy na ręce to od razu piękne
      bekniecie idzie. Ale koleżanka kiedys powiedziała ze w tym wieku jej mały już
      nie odbijał, więc wydaje mi się że kazde dziecko ma inaczej...

      Pozdrawiam

      K.
      • bianka26 Re: odbijanie 18.07.05, 15:41
        Mój już teraz rzadko odbija

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka