zuza_ona 16.07.05, 22:10 drogie Mamy,czy Wasze 10-11 miesieczniaki odbijaja po mleczku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
netmenka29 Re: odbijanie 18.07.05, 14:57 Mój synek zaczął 6 miesiąc i nadal odbija po każdym posiłku, po herbatce, po kaszce - dosłownie po wszystkim. I chyba dobrze, bo jak kładę go bez odbicia, to strasznie wierci sie i kopie a jak wezme wtedy na ręce to od razu piękne bekniecie idzie. Ale koleżanka kiedys powiedziała ze w tym wieku jej mały już nie odbijał, więc wydaje mi się że kazde dziecko ma inaczej... Pozdrawiam K. Odpowiedz Link Zgłoś