ania28.1
02.11.05, 21:39
mam ogromny problem- moj synek, ktory ma 8 miesiecy i juz raczkuje przy
kazdym upadku bardziej bolesnym zanosi sie. Zaczyna plakac, wstrzymuje ddech
i trwa to na tyle dlugo ze juz kilka razy zrobil sie siny. Lekarz ktory go
prowadzi mowi ze z tego wyrosnie i nie jest to szkodliwe ale dla mnie jest to
okropnie stresujace. Obracam go glowa w dol zeby do dotlenic i przezywam
okropne chwile zanim maly zlapie oddech. Czy ktoras z was miala podobne
doswiadczenia? Pomocy...