Dodaj do ulubionych

chrzan???!!!!

03.01.05, 05:19
wiedzialyscie o tym ze chrzan tez jest na czarnej liscie kobiet w ciazy???????
ja nie wiedzialam111 to juz chyba mala przesada, nie zamierzam sie tym
przejmowac, jakos tydzien temu jadlam chrzan jak nakrecona, bo mialam na niego
straszna ochote, poza tym bylam przeziebiona i to on postawil mnie na nogi...
napisane ze nie mozna, ale oczywiscie ANI SLOWA NA TEMAT DLACZEGO!!!!
Obserwuj wątek
    • strzala04 Re: chrzan???!!!! 03.01.05, 09:26
      Naprawdę? Ciekawe dlaczego? Ja też jem dużo chrzanu. Co w nim może być takiego
      zdradliwego? A jak z czosnkiem. Jestem przeziębiona i podjadam po kilka ząbków
      codziennie. Wiem, że jego smak może być nieprzyjemny dla dziecka, ale czy tylko
      smak...
      Wogóle leczę się domowymi sposobami i jakoś kiepsko idzie. Wiecie jakie leki
      można brać na przeziębienie w ciąży bez szkody dla dzidzi??
      • nonu do strzała04 03.01.05, 15:27
        Ja na początku ciąży byłam solidnie przeziębiona, na katar stosowałam aerozol
        homeopatyczny (Euphorbium compositum, czy coś takiego), a na kaszel po
        bezskutecznym stosowaniu domowych sposobów lekarz przepisał Bioparox, który jest
        podobno bezpieczny dla dzidziusia, ale lepiej jednak skonsultuj to z lekarzem.
        Podobno nawet dawka wapna powinna być zlecona przez "magika", ale to pewnie jest
        jak z tym chrzanem. Pozdrawiam i powodzenia w walce z choróbskiem.
      • ewucha28 Re: chrzan???!!!! 03.01.05, 12:05
        Ja tez jem i sie nie przejmuje,unikam surowego mięsa,nie pijam alkoholu,nie
        pale papierosów zrezygnowałam z duzych ilości serów pleśniowych,kawe pijam
        bezkofeiinową,ale uwazam ze jak raz na jakis czas zjem sera pleśniowego,albo
        wypije małą czarna z mlekiem to nic strasznego sie nie stanie,a chrzan zajadam
        no pomyślcie tak na zdrowy rozum chyba cały słoik za jednym razem trzeba zjeść
        aby zaszkodził ,no logicznego wytłumaczenia nie ma -jak moze zaszkodzic chrzan
        w ilościach jakie jemy??????
    • romilka Re: chrzan???!!!! 03.01.05, 17:16
      Kiedys jak nasze mamy były w ciazy nie było mowy o takich zakazach .Moja mama
      piła kawe(1 dziennie),jadła wszystko i urodziła 3 zdrowych dzieci!!Mysle ze
      nalezy brac na wszystko poprawke i nie przesadzac z zakazami,na pewno łyczeczka
      chrzanu czy kawałek serka plesniowego nie zaszkodzi!Jestem tylko pewna ze
      nalezy odpuscic papierosy i alkohol a reszta z umiarem moze byc!Pozdrawiam
      serdecznie!!!

Romi-Dzidzia
      • ewucha28 Re: chrzan???!!!! 04.01.05, 11:54
        No i o tym własnie mowiłam,nie ma co przesadzać,wszystko z umiarem (pomijam
        papierosy i alkohol) reszta z głową,chyba ze lekarz zakazuje picia kawy np. ze
        względu na wyniki.Pozdrawiam głodne mamusiewink)))
    • nonu Re: chrzan???!!!! 04.01.05, 12:57
      A ja po przeczytaniu postu o chrzanie złapałam straszną ochotkę na białą
      kiełbaskę z chrzanikiem i wcale nie zamierzam sobie tego odmówić...hi,hi, hi...smile)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka