pszczolka2 23.12.05, 12:02 Piszcie o zmianach, jaka płeć, imie albo cokolwiek)) Pozdrawiam,Ola -- "MOJE CUDO" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_33 Re: Wysyłajcie dane odnośnie zmian STATYSTYKI:))) 23.12.05, 12:05 Pszczółeczko, więc Ciebie poproszę o to samo, co Katie. Nie, żebym z Wami walczyła, bo bardzo Was polubiłam. Oto moje zapytanie w poście do Katie, gdzie również zwracała nam uwagę, by uzupełniać statystykę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33394&w=33827116&a=33908719 Jak dowiem się co więcej..., będę spokojniejsza. Sorry, nikogo nie chcę moją dociekliwością i wątpliwościami urazić... Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie Pszczolka, mamy za swoje ;) 23.12.05, 12:24 jeszcze ktos pomysli, ze cos mamy z tej statystyki )) Odpowiedz Link Zgłoś
mysza_33 Re: Pszczolka, mamy za swoje ;) 23.12.05, 12:28 Eno... dziewczyny, nie tak miało być, po prostu zapytałam, no... Powiedzcie coś ( Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie Myszko, 23.12.05, 12:35 odpisalam Ci juz w "moim" watku. nie wiem co jeszcze mam napisac, zeby Cie przekonac, ze niczym nie ryzykujesz (chyba chodzi Ci o utrate prywatnosci). jestes tu zupelnie anonimowa, chyba, ze wstawisz swoje zdjecie jesli nie masz ochoty, to nie wpisuj sie. ja po prostu z ciekawosci tam zagladam, zeby wiedziec ile dziewczynek bedzie, ilu chlopcw, jakie imiona wybieracie, skad jestescie. i wszystko jest w jednym miejscu. to taki watek typu "poznajmy sie" nie wiem co jeszcze napisac ... pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
mysza_33 Re: Katie, 23.12.05, 12:37 Spoko, już w porządku, przeczytałam to tuż po tym wątku, więc wiem już o co chodzi i też odpisałam ... Obiecuję poprawę ))) Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolka2 Re: :) 23.12.05, 12:55 Chodzi Mi tylko o to co napisała Kkatie Jeżeli ktoś nie ma ochoty to proszę nie pisać, chciałabym tylko pouzupełniać jeżeli było by co, to wszystko, czy wszystko jest jasne? A Ja nigdy się nie gniewam więc napewno i tym razem tak będzie)) Pozdrawiam,Ola Odpowiedz Link Zgłoś
finka11 Re: Pszczólko 04.01.06, 15:47 Mam problem, próbowałam do statystyki dodać informację, że będzie synek, ale moja poczta nie chce odesłać wiadomości potwierdzającej zmiany i nie wiem co z tym zrobić, jak wiesz to proszę daj znać. Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolka2 Re: Finko, napisz chcesz zmiany:) 05.01.06, 08:29 Już się robi Pozdrawiam,Ola Odpowiedz Link Zgłoś
agz_home Re: Wysyłajcie dane odnośnie zmian STATYSTYKI:))) 05.01.06, 16:22 Właśnie dopisałam się jako nowa do STATYSTYK i chiałam sie przywitać. Często tu zagladałam, ale nie udzielałam się zbytnio. Lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam Was Wszystkie. Aga Odpowiedz Link Zgłoś