Dodaj do ulubionych

Wysyłajcie dane odnośnie zmian STATYSTYKI:)))

23.12.05, 12:02
Piszcie o zmianach, jaka płeć, imie albo cokolwieksmile))

Pozdrawiam,Ola
--
"MOJE CUDO"
Obserwuj wątek
    • mysza_33 Re: Wysyłajcie dane odnośnie zmian STATYSTYKI:))) 23.12.05, 12:05
      Pszczółeczko, więc Ciebie poproszę o to samo, co Katie. Nie, żebym z Wami
      walczyła, bo bardzo Was polubiłam. Oto moje zapytanie w poście do Katie, gdzie
      również zwracała nam uwagę, by uzupełniać statystykę:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33394&w=33827116&a=33908719
      Jak dowiem się co więcej..., będę spokojniejsza. Sorry, nikogo nie chcę moją
      dociekliwością i wątpliwościami urazić...
      • kkatie Pszczolka, mamy za swoje ;) 23.12.05, 12:24
        jeszcze ktos pomysli, ze cos mamy z tej statystyki wink))
        • mysza_33 Re: Pszczolka, mamy za swoje ;) 23.12.05, 12:28
          Eno... dziewczyny, nie tak miało być, po prostu zapytałam, no...
          Powiedzcie coś sad(
          • kkatie Myszko, 23.12.05, 12:35
            odpisalam Ci juz w "moim" watku. nie wiem co jeszcze mam napisac, zeby Cie
            przekonac, ze niczym nie ryzykujesz (chyba chodzi Ci o utrate prywatnosci).
            jestes tu zupelnie anonimowa, chyba, ze wstawisz swoje zdjecie wink
            jesli nie masz ochoty, to nie wpisuj sie. ja po prostu z ciekawosci tam
            zagladam, zeby wiedziec ile dziewczynek bedzie, ilu chlopcw, jakie imiona
            wybieracie, skad jestescie. i wszystko jest w jednym miejscu. to taki watek
            typu "poznajmy sie" wink
            nie wiem co jeszcze napisac ...
            pozdr
            • mysza_33 Re: Katie, 23.12.05, 12:37
              Spoko, już w porządku, przeczytałam to tuż po tym wątku, więc wiem już o co
              chodzi i też odpisałam ...
              Obiecuję poprawę wink)))
            • pszczolka2 Re: :) 23.12.05, 12:55
              Chodzi Mi tylko o to co napisała Kkatiesmile
              Jeżeli ktoś nie ma ochoty to proszę nie pisać, chciałabym tylko pouzupełniać
              jeżeli było by co, to wszystko, czy wszystko jest jasne?
              A Ja nigdy się nie gniewam więc napewno i tym razem tak będziesmile))

              Pozdrawiam,Ola
              • finka11 Re: Pszczólko 04.01.06, 15:47
                Mam problem, próbowałam do statystyki dodać informację, że będzie synek, ale
                moja poczta nie chce odesłać wiadomości potwierdzającej zmiany i nie wiem co z
                tym zrobić, jak wiesz to proszę daj znać.
    • pszczolka2 Re: Finko, napisz chcesz zmiany:) 05.01.06, 08:29
      Już się robismile

      Pozdrawiam,Ola
    • agz_home Re: Wysyłajcie dane odnośnie zmian STATYSTYKI:))) 05.01.06, 16:22
      Właśnie dopisałam się jako nowa do STATYSTYK i chiałam sie przywitać.
      Często tu zagladałam, ale nie udzielałam się zbytnio.
      Lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam Was Wszystkie. Aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka