Dodaj do ulubionych

do "drugich" mam

14.06.06, 11:53
Czy wasze drugie maluchy są spokojniejsze niż pierwsze?
Bo u mnie różnica jest kolosalna! Teraz to ja czasem zapominam że mam
niemowlę w domu, podczas gdy z pierwszym padałam ze zmęczenia.
Ciekawe czemu się tak dzieje: czy przy pierwszym udzielał się jemu mój stres,
a teraz mam większy luz? Jak myślicie?
Obserwuj wątek
    • nitka111 Re: do "drugich" mam 14.06.06, 11:56
      U mnie jest tak samo, ale to nie jest reguła, raczej przypisałabym tu inną "
      mądrość" , że jedno dziecko spokojne to drugie żywe. Moja sąsiadka ma np.
      odwrotnie, przy pierwszym nie wiedziała, że go w ogóle ma ;D, a drugie to istny
      żywioł.
    • allice80 Re: do "drugich" mam 14.06.06, 12:02
      Ja czuje że przy synku jestem dużo spokojniejsza i sprawniej się nim zajmuje.
      Pamiętam jak przy córce stresowało mnie ubieranie w te malutkie ciuszki i
      kąpanie a teraz wszystko wydaje mi się dużo łatwiejsze-myśle że mały to czuje i
      dlatego jest spokojniejszysmile
      Za to córcia daje mi teraz podwójnie w kośćsad jej humorami..
      • kkatie Re: do "drugich" mam 14.06.06, 12:26
        u mnie powoli widac roznice, choc na poczatku nie widzialam. juz zapomnialam
        jak to bylo i teraz wydaje mi sie, ze Przemek byl spokojniejszy. dopiero jak
        sobie przypomne.. wink
        starszy nie spal prawie wcale w ciagu dnia. ten spi, natomiast w nocy tez juz
        nie budzi miedzy karmieniami tak czesto, coraz czesciej przesypia. starszak
        jest BARDZO aktywny, ale jak bedzie u tego to dopiero za jakis czas wyjdzie.
        boje sie tylko, ze Szymek nie bedzie nocy przesypial, skoro zazwyczaj drugie
        dzieci sie roznia. bo Przemek od 3 mca cale noce juz spal. tego sie najbardziej
        obawiam wink
    • dido_dido Re: do "drugich" mam 14.06.06, 23:54
      U mnie podobnie - każdy następny był spokojniejszy ale to działało tylko do
      trzeciego. Czwarty czasami daje mi popalić. Ale i tak mu daleko do "popisów"
      pierwszego. Na szczęście!
      Iwona

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka