mikaa25 07.01.07, 14:15 nie moge rano wstać ze wzgledu na kłócie w kroczu, straszny ucisk- ma ktos tak? chodze jak moja babcia ktora ma 90 lat dopiero po chwili przechodzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marysiowamama Re: kłócie 07.01.07, 18:23 Ja mam tak w ciągu dnia. to jak by kłócie w szyjkę prawda? Zawsze mi się wydaje że Zosia mnie drapie w szyjkę macicy Odpowiedz Link Zgłoś
novinka_78 Re: kłócie 08.01.07, 10:05 Mam takie kłócia ale podobnie jak Marysiowamama w ciągu dnia. Tak się czasem zastanawiam co to a zapomniałam zapytać ginki przy ostatniej wizycie. Pozdrawiam cieplutko. Odpowiedz Link Zgłoś