07.01.07, 14:15
nie moge rano wstać ze wzgledu na kłócie w kroczu, straszny ucisk- ma ktos
tak? chodze jak moja babcia ktora ma 90 latsad dopiero po chwili przechodzi
Obserwuj wątek
    • marysiowamama Re: kłócie 07.01.07, 18:23
      Ja mam tak w ciągu dnia. to jak by kłócie w szyjkę prawda? Zawsze mi się wydaje
      że Zosia mnie drapie w szyjkę macicy smile
    • novinka_78 Re: kłócie 08.01.07, 10:05
      Mam takie kłócia ale podobnie jak Marysiowamama w ciągu dnia. Tak się czasem
      zastanawiam co to a zapomniałam zapytać ginki przy ostatniej wizycie.

      Pozdrawiam cieplutko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka