26.11.07, 11:34
Mam dzieci urodzone 13.09.2000r;12.09.2002;14.06.2005,8.05.1991 i
1.06.1989rtroche ich jest ale jestem szczesliwa ze sa.Kocham
wszystkich jednakowo czterech chlopcow i najstarsza corke.Mam
szczescie ze mam takie wspaniale dzieci.Pozdrawiam Beata
Obserwuj wątek
    • kasiek751 Re: dzieci 17.12.07, 19:09
      Gratuluję i pozdrawiam Ciebie i Twoje Pociechy!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka