08.01.04, 14:22
Witam!
Czy ktos moglby sie podzielic przepisem na pyszne lazanki? Pozdrawiam!
Paulina
Obserwuj wątek
    • urszk Re: łazanki 10.01.04, 14:43
      To jest po prostu maka z wodą (ewenyualnie jajko) rozwałaowane , krojone w
      kawadraty i gotowane. Najlepiej smakują na słodko (np. z makiem) ale są też
      dobre z kwaśną kapustą.
      Smacznego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka