padma 08.01.04, 14:22 Witam! Czy ktos moglby sie podzielic przepisem na pyszne lazanki? Pozdrawiam! Paulina Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
urszk Re: łazanki 10.01.04, 14:43 To jest po prostu maka z wodą (ewenyualnie jajko) rozwałaowane , krojone w kawadraty i gotowane. Najlepiej smakują na słodko (np. z makiem) ale są też dobre z kwaśną kapustą. Smacznego Odpowiedz Link Zgłoś