pimpusia77
21.07.05, 12:39
Kobiety, powiedzcie mi, czy Was również rano bola tak strasznie kości? Ja budzę się nad ranem z
bólu i nie wiem na którym boku się położyć, bo oba mam tak obolałe jakby mnie ktoś całą noc kijami
okładał. Jestem aż zdrętwiała z bólu! Bolą mnie zwłaszcza okolice bioder.
Lekarka powiedziała, że to miednica sie poszerza i stąd ten ból, ale nie poleciła mi jak można te bóle
złagodzić... Ja po prostu spać nie mogę, a rano ledwo sie z łóxka zczłapuję... Dodam, że mam
miękki materac- myślałam o wymianie na twardszy, bo miekki jest niezdrowy, ale nie sądzę xeby
sama wymiana materaca coś pomogła... Może macie jakąś radę?