Jakie muszą być wyniki Igg rózyczki zebym wiedziała ze jestem odporna???
Norma w laboratorium od 0 do 10! Podkusiło mnie i zrobiłam wyniki w 3 m-cu :
( Nie wiem po co

A jeżeli byłam szczepiona jako nastolatka w podstawówce
to czy jestem odporna już na zawsze i wogóle nie powinnam sie marwic??