Dodaj do ulubionych

czy to upragniona ciąża????

28.05.09, 16:51
witam wszystkich
mam pytanie od kilku dni mam mdłości a termin @ mam na 30 maja czy to możliwe
że to jest moja upragniona ciąża????
Obserwuj wątek
    • blacky_cat Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 16:56
      całkiem możliwe aczkolwiek jeszcze dużo za wcześnie by to określić w 100%. test
      za 2 dni przybliży Ci odpowiedź wink trzymam kciuki smile
      • pelagia_pela Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:06
        Mdlosci mozna miec od wielu rzeczy-raczej malo prawdopodobne ze
        akurat z powodu tak wczesnej ciazy (jesli jest). Ja bym zrobila juz
        test - 2 dni wczesniej moze wykryc - skoro sie tak niecierpliwisz.
    • monia02115 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:05
      ciężko określić... trochę bez sensu to pytanie bo tylko lekarz mógłby ci
      powiedzieć czy jest to ciąża czy nie no bo kto przed komputerem z drugiej strony
      może to stwierdzić???
      ale z drugiej strony trzeba mieć nadzieję bo ja np w tym miesiącu już nie mogę
      mieć nadziei. Życzę więc powodzenia smilesmile
      • zabcia35 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:13
        Na co czekasz z testem ????
        Dawaj szybciorem do apteki po teścik i wszystko będzie jasne smile
        I zaraz nam napisz o swoich 2 kreseczkach wink
        Za wcześnie na mdłości, one zaczynają się dopiero ok 6-7 tygodnia.
        Trzymam kciuki i czekam na dobrą nowinę smile
    • miska83 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:29
      ja bym jednak poczekala do terminu @ z tym testem.nie kazdy wykryje
      wczesna ciaze a dzieczyna bedzie tylko stresa miala ze sie nie udalo
      a tak 30 z rana spokojnie zrobi i juz powinno byc to pewne.
      mam nadzieje ze ci sie uda i zobaczysz 2 oczekiwane kreseczkismile
      trzymam kciuki!
      • zabcia35 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:31
        No chyba ze ma regularne cykle i kupi ultra czuły,to moze próbować
        dzisiaj.
        A najlepiej jeśli faktycznie uzbroi sie w cierpliwosć i poczeka do
        soboty smile
        • lal-a85 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 18:25
          zrób test, ciężko nam to stwierdzićsmile
    • 18_lipcowa1 raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 18:52
      • blacky_cat Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:08
        Jeśli tak bardzo jesteś zniecierpliwiona to faktycznie zrób sobie test smile
        polecam BOBOtest jest dostępny w aptece w granicach 16 zł acha no i lepiej
        płytkowy,jest o połowę bardziej czuły niż paskowy smile mi wykrył ciąże na 5 dni
        przed spodziewaną miesiączką smile
        • kikunia.0 Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:35
          ja już nie mogę wytrzymać to nasze kolejne starania z chłopakiem o ciążę ale
          jakoś nici. Dla pewności test zrobię dopiero w niedzielę rano i oczywiście was
          poinformuję. dzięki za wsparcie
          • blacky_cat Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:53
            czekamy i mamy nadzieję,że dostaniemy wieść o przepięknych,wymarzonych 2
            kreseczkach wink
            • kikunia.0 Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 29.05.09, 21:31
              dziś były znowu nudności przez cały dzień i olbrzymi apetyt mam wrażenie że to
              już teraz
            • mania-3004 kukunia 30.05.09, 13:48
              kikuniu trzymam kciuki za niedzielne testowaniewinkoby pokazały Ci II
              upragnione kreskiwinkoczywiście daj znać zaraz po testowaniuwink

              Mama dwóch aniołków w niebie i jednego diablątka na ziemiwink
    • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 15:31
      Witam was dziewczynki moje podejrzania się sprawdziły jestem w ciąży...(pokazały
      mi się 2 kreseczki). teraz powiedzcie mi czy mogę pić kawę w ciąży??/
      • gracekelly17 Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 17:50
        GRATULUJĘ! Co do kawy to bym się ograniczyła- ja sobie zupełnie darowałam,
        stopniowo po jednej dziennie z dużą ilością mleka, aż w końcu w ogóle. Kofeina
        niezbyt dobrze wpływa na dzidziusia, oczywiście w rozsądnych ilościach ok, byle
        nie przesadzać. Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo i dbaj o siebie!
      • annajustyna Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 20:24
        Serdecznie gratuluje. Z kawy lepiej zrezygnuj albo pzynajmniej ogranicz ja do
        minimum. Trzymam kciuki, bys nie miala zadnych komplikacji do konca!
      • marbus Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 22:45
        gratuluje!!!ja tez miałam mdłosci przed terminem @,wiec to nie do
        konca jest tak,ze one pojawiaja sie pozniej.Zycze spokojnych 9mcy!
      • miska83 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 08:35
        ogromne gratulacje!!! co do kawy to ja w ogole nie pijam ale wiem ze
        dobrze jest ograniczyc albo w ogole zrezygnowacsmile
        a widzisz...jednak sa mozliwe mdlosci jeszcze przed terminem @...
        jeszcze raz gratuluje i trzymaj sie cieplutkosmile
        • zabolix Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 09:09
          dokładnie z tymi mdłosciami to chyba zaleznie od kobiety bo i ja jak
          bylam w ciazy poprzedniej (tej straconej niestety) to zaczeło mnei
          mdlic tydzien przed terminem i to czasami ostro a potem okazalo sie
          ze jest ciąza. Teraz tez jestem przed terminem @ i znow odczuwam
          mdłosci i kawa przestała smakowac wiec ograniczylam i czasem tylko
          cappucino a czasem wogole bo gdyby tak sie okazalo to bym chyba
          skakała do nieba!! Gratulacje i zycze teraz spokojnych kolejnych 8 m-
          cy!smile
    • zuzia_31 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 09:44
      Gratuluję, ja w ciąży to zaczęłam pić więcej kawy niż przed Bo byłabym
      nieprzytomna cały czas szczególnie przez pierwsze dwa miesiące. Myślę że dwie
      dziennie to nic strasznego Pozdrawiam
      • mania-3004 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 10:31
        gratuluje upragnionej ciążywinka co do kawy to lepiej ją ograniczyćwink
        ale jeśli masz ochote to zawsze możesz wypić tą bezkofeinowąwink
    • kasik1807 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 14:44
      Witaj!
      Z uwagą obserwowalam Twój post ponieważ dokladnie mialam takie same
      objawy,termin @ ten sam, mimo, że zrobiam test który wyszedl
      negatywne czulam że jestem. Powtórzylam 30 maja( a więc w dzień
      spodziewanej @) i pojawila się niewyraźna druga kreska. W niedzielę
      podobnie. Wygląda na to, że dzieciaczki urodzimy w podobnym terminie
      ( ja ostatnią @ mialam 2 maja).Pozdrawiam
      • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 20:09
        Dziękuję dziewczynki za gratulacje jestem wniebowzięta.
        No i bardzo się ciesze z Tobą kasik1807 bo w końcu będziemy w jednym terminie
        rodzić dzidziusia. Jeszcze raz gratuluję....
    • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 06:25
      Dziewczyny jestem w 5tc i czekam na usg...smile
      • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 06:26
        Ale mam pytanie czy i was bolały piersi???
        bo ja to nadal mam wrażenie jakbym maiła dostać @ i strasznie do tego mnie bolą
        piersi...
        • annajustyna Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 08:45
          Od mojej mamy wiem, ze na poczatku strasznie ja bolaly piersi i dosc mocno sie
          powiekszyly.
          • kasik1807 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 11:52
            Hej!
            Mnie równiez bardzo bolały piersi ale teraz ból jest dużo mnijszy.
            Byłam wczoraj u lekarza, miałam usg ale jeszcze nic nie widać-
            stwierdził , że jeszcze jest za wcześnie. Nic się nie martw-
            wszystko będzie ok.
            • pszczola.pl Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 11:58
              kasik ile dni po owulce jesteś?
              • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 18:45
                ale powiedzcie mi czy wy też} miałyście uczucie jakbyście miały dostać @???
                • puellapulchra Re: czy to upragniona ciąża???? 07.06.09, 11:43
                  Tak, jeszcze długo w ciąży tak miałam. Później im bliżej porodu tym
                  bardziej big_grin
    • kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 08.06.09, 18:23
      Dziewczynki a powiedzcie mi (może to głupie że pytam ale to jest moj pierwszy
      dzidziuś a nie mam się kogo poradzić) czy mogę jeździć na rowerze???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka