kikunia.0 28.05.09, 16:51 witam wszystkich mam pytanie od kilku dni mam mdłości a termin @ mam na 30 maja czy to możliwe że to jest moja upragniona ciąża???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blacky_cat Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 16:56 całkiem możliwe aczkolwiek jeszcze dużo za wcześnie by to określić w 100%. test za 2 dni przybliży Ci odpowiedź trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
pelagia_pela Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:06 Mdlosci mozna miec od wielu rzeczy-raczej malo prawdopodobne ze akurat z powodu tak wczesnej ciazy (jesli jest). Ja bym zrobila juz test - 2 dni wczesniej moze wykryc - skoro sie tak niecierpliwisz. Odpowiedz Link Zgłoś
monia02115 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:05 ciężko określić... trochę bez sensu to pytanie bo tylko lekarz mógłby ci powiedzieć czy jest to ciąża czy nie no bo kto przed komputerem z drugiej strony może to stwierdzić??? ale z drugiej strony trzeba mieć nadzieję bo ja np w tym miesiącu już nie mogę mieć nadziei. Życzę więc powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
zabcia35 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:13 Na co czekasz z testem ???? Dawaj szybciorem do apteki po teścik i wszystko będzie jasne I zaraz nam napisz o swoich 2 kreseczkach Za wcześnie na mdłości, one zaczynają się dopiero ok 6-7 tygodnia. Trzymam kciuki i czekam na dobrą nowinę Odpowiedz Link Zgłoś
miska83 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:29 ja bym jednak poczekala do terminu @ z tym testem.nie kazdy wykryje wczesna ciaze a dzieczyna bedzie tylko stresa miala ze sie nie udalo a tak 30 z rana spokojnie zrobi i juz powinno byc to pewne. mam nadzieje ze ci sie uda i zobaczysz 2 oczekiwane kreseczki trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
zabcia35 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 17:31 No chyba ze ma regularne cykle i kupi ultra czuły,to moze próbować dzisiaj. A najlepiej jeśli faktycznie uzbroi sie w cierpliwosć i poczeka do soboty Odpowiedz Link Zgłoś
lal-a85 Re: czy to upragniona ciąża???? 28.05.09, 18:25 zrób test, ciężko nam to stwierdzić Odpowiedz Link Zgłoś
blacky_cat Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:08 Jeśli tak bardzo jesteś zniecierpliwiona to faktycznie zrób sobie test polecam BOBOtest jest dostępny w aptece w granicach 16 zł acha no i lepiej płytkowy,jest o połowę bardziej czuły niż paskowy mi wykrył ciąże na 5 dni przed spodziewaną miesiączką Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:35 ja już nie mogę wytrzymać to nasze kolejne starania z chłopakiem o ciążę ale jakoś nici. Dla pewności test zrobię dopiero w niedzielę rano i oczywiście was poinformuję. dzięki za wsparcie Odpowiedz Link Zgłoś
blacky_cat Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 28.05.09, 19:53 czekamy i mamy nadzieję,że dostaniemy wieść o przepięknych,wymarzonych 2 kreseczkach Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: raczej nie, moze sie zatrulas. 29.05.09, 21:31 dziś były znowu nudności przez cały dzień i olbrzymi apetyt mam wrażenie że to już teraz Odpowiedz Link Zgłoś
mania-3004 kukunia 30.05.09, 13:48 kikuniu trzymam kciuki za niedzielne testowanieoby pokazały Ci II upragnione kreskioczywiście daj znać zaraz po testowaniu Mama dwóch aniołków w niebie i jednego diablątka na ziemi Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 15:31 Witam was dziewczynki moje podejrzania się sprawdziły jestem w ciąży...(pokazały mi się 2 kreseczki). teraz powiedzcie mi czy mogę pić kawę w ciąży??/ Odpowiedz Link Zgłoś
gracekelly17 Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 17:50 GRATULUJĘ! Co do kawy to bym się ograniczyła- ja sobie zupełnie darowałam, stopniowo po jednej dziennie z dużą ilością mleka, aż w końcu w ogóle. Kofeina niezbyt dobrze wpływa na dzidziusia, oczywiście w rozsądnych ilościach ok, byle nie przesadzać. Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo i dbaj o siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 20:24 Serdecznie gratuluje. Z kawy lepiej zrezygnuj albo pzynajmniej ogranicz ja do minimum. Trzymam kciuki, bys nie miala zadnych komplikacji do konca! Odpowiedz Link Zgłoś
marbus Re: czy to upragniona ciąża???? 31.05.09, 22:45 gratuluje!!!ja tez miałam mdłosci przed terminem @,wiec to nie do konca jest tak,ze one pojawiaja sie pozniej.Zycze spokojnych 9mcy! Odpowiedz Link Zgłoś
miska83 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 08:35 ogromne gratulacje!!! co do kawy to ja w ogole nie pijam ale wiem ze dobrze jest ograniczyc albo w ogole zrezygnowac a widzisz...jednak sa mozliwe mdlosci jeszcze przed terminem @... jeszcze raz gratuluje i trzymaj sie cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
zabolix Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 09:09 dokładnie z tymi mdłosciami to chyba zaleznie od kobiety bo i ja jak bylam w ciazy poprzedniej (tej straconej niestety) to zaczeło mnei mdlic tydzien przed terminem i to czasami ostro a potem okazalo sie ze jest ciąza. Teraz tez jestem przed terminem @ i znow odczuwam mdłosci i kawa przestała smakowac wiec ograniczylam i czasem tylko cappucino a czasem wogole bo gdyby tak sie okazalo to bym chyba skakała do nieba!! Gratulacje i zycze teraz spokojnych kolejnych 8 m- cy! Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_31 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 09:44 Gratuluję, ja w ciąży to zaczęłam pić więcej kawy niż przed Bo byłabym nieprzytomna cały czas szczególnie przez pierwsze dwa miesiące. Myślę że dwie dziennie to nic strasznego Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mania-3004 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 10:31 gratuluje upragnionej ciążya co do kawy to lepiej ją ograniczyć ale jeśli masz ochote to zawsze możesz wypić tą bezkofeinową Odpowiedz Link Zgłoś
kasik1807 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 14:44 Witaj! Z uwagą obserwowalam Twój post ponieważ dokladnie mialam takie same objawy,termin @ ten sam, mimo, że zrobiam test który wyszedl negatywne czulam że jestem. Powtórzylam 30 maja( a więc w dzień spodziewanej @) i pojawila się niewyraźna druga kreska. W niedzielę podobnie. Wygląda na to, że dzieciaczki urodzimy w podobnym terminie ( ja ostatnią @ mialam 2 maja).Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 01.06.09, 20:09 Dziękuję dziewczynki za gratulacje jestem wniebowzięta. No i bardzo się ciesze z Tobą kasik1807 bo w końcu będziemy w jednym terminie rodzić dzidziusia. Jeszcze raz gratuluję.... Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 06:25 Dziewczyny jestem w 5tc i czekam na usg... Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 06:26 Ale mam pytanie czy i was bolały piersi??? bo ja to nadal mam wrażenie jakbym maiła dostać @ i strasznie do tego mnie bolą piersi... Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 08:45 Od mojej mamy wiem, ze na poczatku strasznie ja bolaly piersi i dosc mocno sie powiekszyly. Odpowiedz Link Zgłoś
kasik1807 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 11:52 Hej! Mnie równiez bardzo bolały piersi ale teraz ból jest dużo mnijszy. Byłam wczoraj u lekarza, miałam usg ale jeszcze nic nie widać- stwierdził , że jeszcze jest za wcześnie. Nic się nie martw- wszystko będzie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola.pl Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 11:58 kasik ile dni po owulce jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 06.06.09, 18:45 ale powiedzcie mi czy wy też} miałyście uczucie jakbyście miały dostać @??? Odpowiedz Link Zgłoś
puellapulchra Re: czy to upragniona ciąża???? 07.06.09, 11:43 Tak, jeszcze długo w ciąży tak miałam. Później im bliżej porodu tym bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
kikunia.0 Re: czy to upragniona ciąża???? 08.06.09, 18:23 Dziewczynki a powiedzcie mi (może to głupie że pytam ale to jest moj pierwszy dzidziuś a nie mam się kogo poradzić) czy mogę jeździć na rowerze??? Odpowiedz Link Zgłoś