mysia76_1
17.09.08, 13:13
Mam pytanie ile najdłużej trwało u was przeziebienie bądź inna
infekcja. Moja córcia jest chora już prawie 2 tygodnie ( katar
kaszel czasami jakaś gorączka). Byłam w czwartek u lekarza, który
powiedział że to końcówka infekcji wirusowej i w poniedziałek
dziecko może pójść do przedszkola ( dał mi zwolnienie tylko na
piątek ). Poniedzialek minął, a ona dalej ma katar i kaszel, została
w domu z opiekunką, ale ile to ma trwać ???? czy powinnam znowu
pójść do lekarza ??? Inny lekarz powiedzial mi przez telefon żeby
jeszcze przetrzymać ją w domu i czekac, ale ile??? Jakie macie
dośwaidczenia, ile taka infekcja moze trwać ( zakładam, że to nic z
powazniejszego skoro badał ją lekarz ) Poradźcie bo juz nie wiem co
robić ? pzdr.