Dodaj do ulubionych

!!! BOJKOT POLSATU !!!

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.06.02, 21:20
PROPONUJĘ CAŁKOWITĄ IGNORANCJĘ DLA WSZYSTKICH KANAŁÓW PLATFORMY POLSATU.
HE HE HE POLSAT SPORT I TAK ZBANKRUTUJE I SKOŃCZY NADAWANIE ZARAZ PO MUNDIALU.
U MNIE ŻADNYCH KANAŁÓW POLSATU NIE BĘDIE!!!-DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ
DŁUŻEJ!!!(ZRESZTĄ I TAK OFERTA BARDZO UBOGA,WIĘC NIC NIE TRACIMY).
WIWAT CZESKA TELEWIZJA!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!

Obserwuj wątek
    • Gość: elly Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: 213.186.69.* 02.06.02, 14:49
      dobry masz odbior CT1 i CT2? na jakiej antenie? u mnie kurcze snieg (katowice)
      • Gość: ct2 Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.06.02, 23:10
        obraz nie jest idealny,ale najlepiej odbiera na antenie bezpośrednio i orginalnie przymocowanej do telewizora,lub popularny filipek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka