Gość: echo IP: *.sympatico.ca 07.07.02, 19:56 co o nim i jego pogladach sadzicie? A to strona na ktorej jest z nim wywiad w j. angielskim cbc.ca/programs/sites/hottype_chomsky911.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kicius Re: IP: *.speed.planet.nl 07.07.02, 20:40 moim zdaniem lepiej bylo dla niego i dla swiata jak sie zajmowal tylko jezykoznawstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawelD Re: IP: *.sunsh2.vic.optusnet.com.au 07.07.02, 21:27 ma facet 100% racji; eskalacja konfliktu to to o co terrorystom chodzi; reakcja zawsze pownina byc wywazona... dzieki za link. pozdr Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: walrus Re: IP: *.cymes.net / *.mitre.org 08.07.02, 19:04 Chomsky jest konsekwentny , polecam jego ksiazke : "Profit over people.Neoliberalism and Global Order" Seven Stories Press,NY,1999 Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: Noam 09.07.02, 01:53 Gość: walrus 08-07-2002 19:04 odpowiedz na list : "Chomsky jest konsekwentny" No, niestety jest, i to az do bolu. Co nie zmienia faktu, ze lepiej byloby dla wszystkich, gdyby zajmowal sie lingwistyka. ;o) ro-bot 09-07-2002 01:34 odpowiedz na list : "the most important intellectual alive" Jak dla kogo .... Odpowiedz Link Zgłoś