noie 18.05.05, 12:21 Witam. Czytajac z gory wybrane posty, zdecydowalam ze zostane na dluzej...Wiec zrobcie miejsce bo jakos tu ciasno pozdrawiam noie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bruno5 Re: Hallo :-D 18.05.05, 20:57 Zycie jest piekne jak sie jest mlodym zdrowym i sie ma kase. Odpowiedz Link Zgłoś