18.05.05, 12:21
Witam. Czytajac z gory wybrane posty, zdecydowalam ze zostane na
dluzej...Wiec zrobcie miejsce bo jakos tu ciasno wink
pozdrawiam
noie
Obserwuj wątek
    • bruno5 Re: Hallo :-D 18.05.05, 20:57
      Zycie jest piekne jak sie jest mlodym zdrowym i sie ma kase.
    • luiza-w-ogrodzie witaj noie n/t 19.05.05, 01:57

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka