Gość: --Michal
IP: *.client.attbi.com
19.10.02, 16:31
Wstyd sie przyznac ze podnieca mnie network TV. Ale co mi tam, to chyba nie
gorsze od malego sprzeta. Wiec emocjonuje sie wyscigiem do okola swiata na
CBS. Krew mnie zalewala, jak grupa ostatnio zamiast do Miami poleciala do MX
city. Whad-up-wit-dad! Sa jacys fani?!
Moja ulubiona druzyna:
Britny and The Rock AKA JV & J.
www.cbs.com/primetime/amazing_race3/teams/bios/john.shtml