uranus 10.01.03, 20:12 zaczniemy cos o naszym pieknym miescie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bacon Re: motreal,montreal IP: *.sympatico.ca 10.01.03, 20:17 Najfajniejsza rzecz w Montrealu to jest autostrada do Toronto. Odpowiedz Link Zgłoś
lolo271 Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:17 .........ok.zaczne pierwszy........... Wspaniala Polska atmosfera(pizdzi jak w Kieleckim,ale jeszcze gorzej)..... ........Wlasnie sasiad wrocil z kontroli smietnikow......... Chlopak ma twardy organizm!Trzy godziny kilofem odlupywal marsa od ziemi...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bacon Re: motreal,montreal IP: *.sympatico.ca 10.01.03, 20:20 Marsa od Ziemi? To on astronauta jaki? Odpowiedz Link Zgłoś
nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:38 no a stare miasto i te wspaniale restos z roznych koncow swiata .... Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Ach panie uranus przepiekne miasto ... 10.01.03, 20:20 uranus napisała: > zaczniemy cos o naszym pieknym miescie Ach panie uranus przepiekne miasto szczegolnie okolice Plateau z zabytkowymi wiktorianskimi kamieniczkami - square saint louis i okolice ... Odpowiedz Link Zgłoś
nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:48 a czy ktos zna z was grupe jeszcze raz,przypadkowo poszlam do club -soda,w lecie i oni mieli tam wystep Odpowiedz Link Zgłoś
canadian Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:51 Piekne miasto owszem ale z pieniedzy Ontario, ktore musi placic na francuskich nierobow. Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l @ canadian -jestem zdegustowana twoja wypowiedzia 10.01.03, 21:09 canadian napisał: > Piekne miasto owszem ale z pieniedzy Ontario, ktore musi placic na francuskich > nierobow. canadian nie pieprz ! dotychczas uwazalam ciebie za czlowieka inteligentnego chociaz wulgarnego ale teraz przechodzisz norme ! Idz przejdz sie po centrum toronto to zobaczysz ! Gdyby Lastman nie zabronil squeegee kids to byly ich dziesiatki co skrzyzowanie ! A awantura o tere home depot zamieszkaly przez ontaryjskich nierobow ! Setki bezdomnych tam zyja !!! A ty pie.przysz ze w montrealu zle ! Nie mowie ze tu nierobow nie ma ale nie przesadzaj ze toronto lozylo na wybudowanie i utrzymanie tych budynkow ktorych wiekszosc ma ponad 100 lat ! jestem zdegustowana twoja wypowiedzia ! Odpowiedz Link Zgłoś
canadian Re: @ pedalek 10.01.03, 21:13 Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz. Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych zoladkach nierobow z Quebec? Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l wg ciebie ontario placi na quebec ? 10.01.03, 21:14 canadian napisał: > Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz. > Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych zoladkach > nierobow z Quebec? wg ciebie ontario placi na quebec ? wg mnie to ontario, quebec, alberta i moze BC placi na nunavut i atlantyckie ... Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Wogole to mialo byc o urokach miasta a nie o podat 10.01.03, 21:17 bozena_l napisała: > canadian napisał: > > > Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz. > > Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych > zoladkach > > nierobow z Quebec? Wogole to mialo byc o urokach miasta a nie o podatkach A wogole to watpie aby ontario placilo na remonty prywatnych domow dla montrealczykow ... Odpowiedz Link Zgłoś
bozena_l Re: @ canadian -jestem zdegustowana twoja wypowie 10.01.03, 21:13 Cale to yonge i queen street to jeden wielki syf ! pelno zebrakow i tego ! Bylam w montrealu i bylam zaskoczona ze tego tam nie ma ! Ale dla ciebie liczy sie tylko toronto bo tam mieszkales a potem najpiekniejsze bedzie dumbcity w usa bo tam bedziesz mieszkal itp ... Odpowiedz Link Zgłoś
nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:04 toroncio jest oookropne brudne i ludzie tacy niemili,wogole syf Odpowiedz Link Zgłoś
nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:10 no i jeszcze jak w toronciu napada sniegu 3cm to nasze kebeckie zolniezyki musza jechac i odsniezyc bo miasto sparalizowane Odpowiedz Link Zgłoś
canadian Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:26 No i raz wreszcie zrobili cos porzadnego. Gdyby nie pieniadze Ontario to by w Qeubec nawet zolnierzy nie bylo. Niech darmozjady chociaz odsnieza uczciwie pracujace miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek K Do Bozena_l IP: 207.236.126.* 12.01.03, 17:53 >> ...wg mnie to ontario, quebec, alberta i moze BC placi na nunavut i atlantyckie ... Nie calkiem. Trzy prowincje kanadyjskie placa wiecej pieniedzy do rzadu federalnego niz dostaja (transfer payments). Sa to: Ontario, Alberta i BC. Pozostale - y compris Quebec - dostaja od rzadu federalnego wiecej niz wplacaja. Tak wiec nie tylko Nunavut czy prowincje atlantyckie sa "na minusie", Quebec takze. Odpowiedz Link Zgłoś