Dodaj do ulubionych

motreal,montreal

10.01.03, 20:12
zaczniemy cos o naszym pieknym miescie
Obserwuj wątek
    • Gość: bacon Re: motreal,montreal IP: *.sympatico.ca 10.01.03, 20:17
      Najfajniejsza rzecz w Montrealu to jest autostrada do Toronto.
    • lolo271 Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:17
      .........ok.zaczne pierwszy...........
      Wspaniala Polska atmosfera(pizdzi jak w Kieleckim,ale jeszcze gorzej).....
      ........Wlasnie sasiad wrocil z kontroli smietnikow.........
      Chlopak ma twardy organizm!Trzy godziny kilofem odlupywal marsa od ziemi......
      • Gość: bacon Re: motreal,montreal IP: *.sympatico.ca 10.01.03, 20:20
        Marsa od Ziemi? To on astronauta jaki?
        • nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:38
          no a stare miasto i te wspaniale restos z roznych koncow swiata ....
    • bozena_l Ach panie uranus przepiekne miasto ... 10.01.03, 20:20
      uranus napisała:

      > zaczniemy cos o naszym pieknym miescie


      Ach panie uranus przepiekne miasto szczegolnie okolice Plateau z zabytkowymi
      wiktorianskimi kamieniczkami - square saint louis i okolice ...
    • nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:48
      a czy ktos zna z was grupe jeszcze raz,przypadkowo poszlam do club -soda,w
      lecie i oni mieli tam wystep
    • canadian Re: motreal,montreal 10.01.03, 20:51
      Piekne miasto owszem ale z pieniedzy Ontario, ktore musi placic na francuskich
      nierobow.
      • bozena_l @ canadian -jestem zdegustowana twoja wypowiedzia 10.01.03, 21:09
        canadian napisał:

        > Piekne miasto owszem ale z pieniedzy Ontario, ktore musi placic na
        francuskich
        > nierobow.

        canadian nie pieprz ! dotychczas uwazalam ciebie za czlowieka inteligentnego
        chociaz wulgarnego ale teraz przechodzisz norme !

        Idz przejdz sie po centrum toronto to zobaczysz ! Gdyby Lastman nie zabronil
        squeegee kids to byly ich dziesiatki co skrzyzowanie !

        A awantura o tere home depot zamieszkaly przez ontaryjskich nierobow ! Setki
        bezdomnych tam zyja !!!

        A ty pie.przysz ze w montrealu zle !

        Nie mowie ze tu nierobow nie ma ale nie przesadzaj ze toronto lozylo na
        wybudowanie i utrzymanie tych budynkow ktorych wiekszosc ma ponad 100 lat !

        jestem zdegustowana twoja wypowiedzia !

        sad
        • canadian Re: @ pedalek 10.01.03, 21:13
          Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz.
          Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych zoladkach
          nierobow z Quebec?
          • bozena_l wg ciebie ontario placi na quebec ? 10.01.03, 21:14
            canadian napisał:

            > Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz.
            > Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych
            zoladkach
            > nierobow z Quebec?

            wg ciebie ontario placi na quebec ?

            wg mnie to ontario, quebec, alberta i moze BC placi na nunavut i atlantyckie ...
            • bozena_l Wogole to mialo byc o urokach miasta a nie o podat 10.01.03, 21:17
              bozena_l napisała:

              > canadian napisał:
              >
              > > Naucz sie czytac i rozumiec co czytasz.
              > > Co ma Lastman do Ontaryjskich podatkow przepadajacych w przepastnych
              > zoladkach
              > > nierobow z Quebec?

              Wogole to mialo byc o urokach miasta a nie o podatkach

              A wogole to watpie aby ontario placilo na remonty prywatnych domow dla
              montrealczykow ...
        • bozena_l Re: @ canadian -jestem zdegustowana twoja wypowie 10.01.03, 21:13
          Cale to yonge i queen street to jeden wielki syf ! pelno zebrakow i tego !
          Bylam w montrealu i bylam zaskoczona ze tego tam nie ma !

          Ale dla ciebie liczy sie tylko toronto bo tam mieszkales a potem najpiekniejsze
          bedzie dumbcity w usa bo tam bedziesz mieszkal itp ...

          sad
    • nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:04
      toroncio jest oookropne brudne i ludzie tacy niemili,wogole syf
    • nikah Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:10
      no i jeszcze jak w toronciu napada sniegu 3cm to nasze kebeckie zolniezyki
      musza jechac i odsniezyc bo miasto sparalizowane
      • canadian Re: motreal,montreal 10.01.03, 22:26
        No i raz wreszcie zrobili cos porzadnego. Gdyby nie pieniadze Ontario to by w
        Qeubec nawet zolnierzy nie bylo. Niech darmozjady chociaz odsnieza uczciwie
        pracujace miasto.
        • Gość: jurek K Do Bozena_l IP: 207.236.126.* 12.01.03, 17:53
          >> ...wg mnie to ontario, quebec, alberta i moze BC placi na nunavut i
          atlantyckie ...

          Nie calkiem. Trzy prowincje kanadyjskie placa wiecej pieniedzy do rzadu
          federalnego niz dostaja (transfer payments). Sa to: Ontario, Alberta i BC.

          Pozostale - y compris Quebec - dostaja od rzadu federalnego wiecej niz wplacaja.

          Tak wiec nie tylko Nunavut czy prowincje atlantyckie sa "na minusie", Quebec
          takze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka