jot-23
24.02.07, 19:00
"ja tu w poznaniu za mieszkanie 65m2 w apartamentowcu, 9 pietro,piekne tereny-
widok na miasto,garaz w piwnicy itp itd(czyli wszystko czego nie ma w bloku
starym) zaplace 500 000!!!w poznaniu za apartamentowiec swiezutki i nowiutki
zaplace 500tys! i az chce sie zyc! no co?"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=57681915&a=57940149