Dodaj do ulubionych

Az chce sie zyc!

24.02.07, 19:00
"ja tu w poznaniu za mieszkanie 65m2 w apartamentowcu, 9 pietro,piekne tereny-
widok na miasto,garaz w piwnicy itp itd(czyli wszystko czego nie ma w bloku
starym) zaplace 500 000!!!w poznaniu za apartamentowiec swiezutki i nowiutki
zaplace 500tys! i az chce sie zyc! no co?"

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=57681915&a=57940149
Obserwuj wątek
    • robinhood101 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:19
      A co to ma do nas, my mieszkamy w Stanach we wlasnych domach i wisza nam
      apatamentowce w Poznaniu czy innej Koziej Wolce. W Polsce bywamy raz na 15 lat
      i coraz niechetniej...
      • jot-23 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:36
        a to "was" tam wiecej pisze pod tym nickiem...hehe say hello to friar tuck.
        ja np bywam w polsce co roku... i jak patrze na te piekne apartamentowce to
        chce mi sie wyc.
        • robinhood101 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:41
          Dalej nie rozumiem tej euforii, cos z glowa u ciebie nie tak?

          Moglbys mi wyjasnic o czym to jest"a to "was" tam wiecej pisze pod tym
          nickiem...hehe say hello to friar tuck"

          Jak piszesz to nie pij.

          Co jest powodem twojej checi wycia??? Bo tez nie rozumiem.
          • jot-23 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:48
            robinhood101 napisał:

            > Moglbys mi wyjasnic o czym to jest"a to "was" tam wiecej pisze pod tym
            > nickiem...hehe say hello to friar tuck"
            >
            zakladam ze mam piszacy tutaj maja co najmniej iq ucznia szkoly
            podstawowej...jezeli nie rozumiesz slowa pisanego, to moje wyjasnienia nie na
            wiele sie przydadza
            • robinhood101 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:51
              to nawet wytlumaczyc nie potrafisz?
              A to tylko doktorzy habilitowani J-23 sa w stanie zrozumiec o co chodzi?
              • jot-23 Re: Az chce sie zyc! 25.02.07, 00:55
                ok, ok...dla ciebie zrobie wyjatek: piszesz o sobie w liczbie mnogiej, jako ze
                zadnym reprezentatywnym glosem polonii nie jestes, zakladam ze nie masz
                schizofrenii, wiec jedynym wyjsciem jest ze siedzi was tam paru i piszecie
                kolegialnie uzywajac jednego nicka. dalej, nick ten to robinhood... wiec
                logiczne jest przypuszczenie ze ci "inni" ktorych spominasz to "zaloga" naszego
                legendarnego bohatera, a jak wiadomo, Friar Tuck byl Robin Hooda wiernym
                przyjacielem...stad tez pozdrowienia.
                • fan.club1 I tu masz wyjątkowo rację! 25.02.07, 01:01
                  Pojedynczy człowiek nie może być aż tak durny - do wypisywania takich bredni
                  trzeba conajmniej dwóch.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka