Dodaj do ulubionych

Dwa lyki statystyki

IP: *.sympatico.ca 14.10.03, 03:54
www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=2693
Obserwuj wątek
    • don.badylios Re: Dwa lyki statystyki 14.10.03, 04:02
      Ta Australia to sami bandyci. Maja to w genach...
      • dreptak2k Re: Dwa lyki statystyki 14.10.03, 04:11
        don.badylios napisał:

        > Ta Australia to sami bandyci. Maja to w genach...

        Niestety widac, ze Norwegowie i Dunczycy gonia nas strasznie. Pewnie rowniez w
        genach z czasow Wikingow.
        • Gość: jot-23 Re: Dwa lyki statystyki IP: *.nyc.rr.com 14.10.03, 04:20
          przetrzepac przyczepke ospula to niejedno by sie tam "odnalazlo"!
          • drei_lilien Dlaczego 25% umarlych Holendrow 14.10.03, 06:22
            padlo na raka? Czy to ze wp..ja bulki z jakimis zdechlymi owocami Baltyku czy
            tez jest to cena za doskonala adaptacje do warunkow zewnetrznych jak tu ktos
            fantazjowal.
            • luiza-w-ogrodzie Re: Dlaczego 25% umarlych Holendrow 14.10.03, 06:29
              ..dlatego ze przedtem nie padli na choroby serca. Nie pala, zyja zdrowo, ale na
              cos musza umrzec?

              Pozdrawiam
              Luiza-w-Ogrodzie

              ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
              .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>
        • Gość: Jan Re: Dwa lyki statystyki IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.03, 12:27
          dreptak2k napisał:

          > don.badylios napisał:
          >
          > > Ta Australia to sami bandyci. Maja to w genach...
          >
          > Niestety widac, ze Norwegowie i Dunczycy gonia nas strasznie. Pewnie rowniez w
          > genach z czasow Wikingow.

          Ciekawe,ile w tej Danii dunskich zlodzieji.Czy to nie jest podobnie jak w Niemczech?;10% Ausslendrow produkuje 25% przestepstw.Oczywiscie dane na ten temat idace w swiat dotycza calego kraju i nikt sie nie pyta,czy czarny czy bialy(we wiezieniach amerykanskich 80% wiezniow to czarni).W koncu Niemcy statystycznie dzieki NRD sa tylko przecietnym krajem.Dla ludzi z NRD to powod do dumy...
          • jot-23 Re: Dwa lyki statystyki 14.10.03, 15:35
            Gość portalu: Jan napisał(a):

            > dreptak2k napisał:
            >
            > > don.badylios napisał:
            > >
            > > > Ta Australia to sami bandyci. Maja to w genach...
            > >
            > > Niestety widac, ze Norwegowie i Dunczycy gonia nas strasznie. Pewnie rowni
            > ez w
            > > genach z czasow Wikingow.
            >
            > Ciekawe,ile w tej Danii dunskich zlodzieji.Czy to nie jest podobnie jak w
            Niemc
            > zech?;10% Ausslendrow produkuje 25% przestepstw.Oczywiscie dane na ten temat
            id
            > ace w swiat dotycza calego kraju i nikt sie nie pyta,czy czarny czy bialy
            (we w
            > iezieniach amerykanskich 80% wiezniow to czarni).W koncu Niemcy
            statystycznie d
            > zieki NRD sa tylko przecietnym krajem.Dla ludzi z NRD to powod do dumy...

            alez klinkierowy janie1! nie wszystko sie da wytlumaczyc imigrantami! czemu we
            francji przestepstw jest o polowe wiecej niz w usa, gdzie imigrantow jest
            conajmniej 2x tyle?
            • Gość: Jan Re: Dwa lyki statystyki IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.03, 21:15
              jot-23 napisał:

              > Gość portalu: Jan napisał(a):
              >
              > > dreptak2k napisał:
              > >
              > > > don.badylios napisał:
              > > >
              > > > > Ta Australia to sami bandyci. Maja to w genach...
              > > >
              > > > Niestety widac, ze Norwegowie i Dunczycy gonia nas strasznie. Pewnie
              > rowni
              > > ez w
              > > > genach z czasow Wikingow.
              > >
              > > Ciekawe,ile w tej Danii dunskich zlodzieji.Czy to nie jest podobnie jak w
              > Niemc
              > > zech?;10% Ausslendrow produkuje 25% przestepstw.Oczywiscie dane na ten tem
              > at
              > id
              > > ace w swiat dotycza calego kraju i nikt sie nie pyta,czy czarny czy bialy
              > (we w
              > > iezieniach amerykanskich 80% wiezniow to czarni).W koncu Niemcy
              > statystycznie d
              > > zieki NRD sa tylko przecietnym krajem.Dla ludzi z NRD to powod do dumy...
              >
              > alez klinkierowy janie1! nie wszystko sie da wytlumaczyc imigrantami! czemu we
              > francji przestepstw jest o polowe wiecej niz w usa, gdzie imigrantow jest
              > conajmniej 2x tyle?

              Gdzie to pisze?USA pod wzgledem przestepstw nikt nie dogoni.Bo,jak przyznales,tam najwiecej imigrantow.2 mln.siedzacych w wiezieniach w USA,to odpowiednio musialo by we Francji siedziec 350 tys.W Niemczech musialo by odpowiednio siedziec 600 tys.,a siedzi 80 tys....
              • jot-23 Re: Dwa lyki statystyki 14.10.03, 21:26
                Gość portalu: Jan napisał(a):


                > Gdzie to pisze?USA pod wzgledem przestepstw nikt nie dogoni.Bo,jak
                przyznales,
                > tam najwiecej imigrantow.2 mln.siedzacych w wiezieniach w USA,to odpowiednio
                mu
                > sialo by we Francji siedziec 350 tys.W Niemczech musialo by odpowiednio
                siedzie
                > c 600 tys.,a siedzi 80 tys....

                Janie,

                ilosci przestepsw nie liczy sie posrednimi metodami, typu ilu obywateli siedzi
                w wiezieniach. tylko hmm bardziej bezposrednio, np ile bylo przestepstw w
                danym roku, rozumiecie. Interpol ma znormowana metodologie ("koszyk"
                przestepstw - na podstawie ktorego okreslaja "rate" , czyli liczbe przestepstw
                na 100000 mieszkancow danego kraju). Wg ostatnich danych we francji jest okolo
                7000 przestepstw rocznie na 100000 mieszkancow, w USA 4150 (a wiec roznica
                jest wieksza niz napisalem poprzednio! przepraszam za niescislosc)

                p.s. ooops! niemcy 7900! teraz rozumiem zapotrzebowanie na klinkierowe
                fortece! wspolczuje ci zycia w ciaglym strachu!
                • Gość: dorota hm, to dlaczego więcej siedzi w USA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.03, 22:03
                  większa wykrywalność, sadzalność dłuższe kary, czy też może czarni się w tych
                  kryminałach, tfu ohyda, rozmnażają. Homo pierdlus smeric anus. Ujawnij jakieś
                  szczegóły we własnym mniemaniu legendo, proszę.

                  • jot-23 Re: hm, to dlaczego więcej siedzi w USA? 14.10.03, 22:16
                    Gość portalu: dorota napisał(a):

                    legendo, proszę.
                    >


                    moge tylko zgadywac! mysle ze glownie chodzi o dluzsze kary. jesli chodzi o
                    rozmnazanie to wierze ze staraja sie jak moga, ale nie sadze zeby mialo to
                    jakas wieksza wage statystyczna.
                  • jot-23 Re: hm, to dlaczego więcej siedzi w USA? 14.10.03, 22:24
                    ok, patrzem, porownujem i co widzem?

                    u niemca majum ogolnie 6 500 000 przestepstw (znanych policji) dokonanych
                    przez 2 300 000 przestepcow.

                    w usa 11 800 000 przestepstw dokonanych przez 13 700 000 bandziorow.

                    jak to zinterpretujesz?

                    w niemczech turas kradnie, lapia go , groza paluchem, wypuszczaja , turas
                    znowu kradnie, znowu go lapia , groza paluchem wypuszczaja a ten znowu kradnie
                    (albo gwalci tym razem) , tym razem nie zlapany...

                    tym czasem w stanach czarny kradnie, puszkuja go for life, plus od czasu do
                    czasu takze jego kolege, "za darmo" dla przykladu?
                    • Gość: dorota Re: hm, to dlaczego więcej siedzi w USA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.03, 22:37
                      czyli aj waj zaprawdę powiadam wam, w Niemczech statystyczny przestępca
                      popełnia prawie trzy przestępstwa a w USA niecale jedno, niemiecka wydajność i
                      efektywność uber alles.
                    • Gość: Jan Czysto polska interpretacja.. IP: *.dip.t-dialin.net 14.10.03, 22:53
                      ze w USA siedzi sie za blache sprawy,a w Niemczech nie zamyka sie ,mimo ze powinno sie zamykac.W Niemczech siedzi porownywalnie nie 2,3 czy 5 razy mniej wiezniow lecz 8 razy mniej w porownaniu do liczby ludnisci.W USA siedzi co 140 obywatel we wiezieniu.Toz to makabra! W Niemczech co 1100 setny.Chocby tymi danymi spekulowac,jak niektorzy to na forum,to nie da sie tej ilosci wiezniow w USA wytlumaczyc.
                    • Gość: dorota miała być statystyka a nie kursy krawieckie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.03, 12:37
                      dla niedorobionych krojczych od wycinanek łowickich i innych. I o co ci chodzi
                      dobry człowieku, czy już się spokojnie Murzyni w kryminałach nie mogą
                      rozmnażać? Wytnij se laurke dla mamusi jak już nie masz co, bo zaburzasz
                      naturalny rytm i zamęt siejesz, teraz wygląda jakby we własnym mniemaniu
                      legenda sam ze sobą gwarzył, wypowiedzi innych osób konfabulując.
                      • Gość: Emilek Re: miała być statystyka a nie kursy krawieckie IP: *.dip.t-dialin.net 15.10.03, 13:32
                        Gość portalu: dorota napisał(a):

                        > dla niedorobionych krojczych od wycinanek łowickich i innych. I o co ci chodzi
                        > dobry człowieku, czy już się spokojnie Murzyni w kryminałach nie mogą
                        > rozmnażać? Wytnij se laurke dla mamusi jak już nie masz co, bo zaburzasz
                        > naturalny rytm i zamęt siejesz, teraz wygląda jakby we własnym mniemaniu
                        > legenda sam ze sobą gwarzył, wypowiedzi innych osób konfabulując.

                        Jestes popierdo..ona albo Polonia...?(na to samo wychodzi)
                      • valdek.usa Dorota, nie rzucaj sie na jota 15.10.03, 13:34
                        bo ci nakopie dd
                        • Gość: dorota nie rzucam sie na jota tylko na wycinaka (no txt) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.03, 13:50
                          • jot-23 Re: nie rzucam sie na jota tylko na wycinaka (no 15.10.03, 15:46
                            nie wiem jak ty, ale ja jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany Jana
                            milczeniem na temat.

                            tej jego cechy charakteru, ktora zmusza go do "posiadania" ostatniego slowa,
                            chociazby w formie zupelnie bezsensownego wpisu, nie moge przypisac zadnej
                            rasie! o dziwo jest to cecha czesto spotykana u kobiet, mozliwe li to ze Jan
                            to kobieta uwieziona w ohydnej meskiej powloce?
    • niktnowy1 Re: Dwa lyki statystyki 14.10.03, 22:35
      NIE jak widac jest wiarodajnym zrodlem wszelkich informacji. I tak trzymac
      towarzysze. Dalej pisac ze jest dobrze.
      - Polacy nie pija duzo????? Komu te pierdoly. Razem z ruskimi sa na
      pierwszym miejscu.
      - W Polsce jest bezpiecznie - (nie ma napadow)
      - W Polsce nie ma tak duzo kradziezy-
      - Ludzie sa zdrowi i nie maja potrzeby leczenia.

      Widocznie jest taka potrzeba wmowienia sobie ze gdzie indziej jest jeszcze
      gozej wiec NIE ma powodu nazekac.

      W USA sa znacznie surowsze kary za popelnione przestepstwa dlatego siedzi
      wiecej ludzi. Jest to dosyc duzy problem. Niedawno ukazala sie propozycja
      wysylania exportu wiezniow do Rosji za mniejsze pieniadze niz koszt utrzymania
      wieznia w USA.
      Wykrywalnosc w Polsce jest minimalna, Ludzie czesto gesto nie skladaja
      raportow o przestepstwie bo i tak to nic nie da.
      Na stronach Departamentu Stanu sa ogloszone przestrogi dla turystow
      amerykanskich odwiedzajacych Polske.

      • Gość: gadula Re: Dwa lyki statystyki IP: *.sympatico.ca 15.10.03, 02:26
        niktnowy1 napisa?:

        > Na stronach Departamentu Stanu sa ogloszone przestrogi dla turystow
        > amerykanskich odwiedzajacych Polske.

        I tu jest jeszcze jeden problem - polski rzad powinien ostrzegac Polakow
        na jakichs stronach, to moze mniej ludzi by sie pchalo do tych Stanow?
        • Gość: Niktnowy Re: Dwa lyki statystyki IP: *.c3-0.atw-ubr1.atw.pa.cable.rcn.com 15.10.03, 03:58
          Gość portalu: gadula napisał(a):

          > niktnowy1 napisa?:
          >
          > > Na stronach Departamentu Stanu sa ogloszone przestrogi dla turystow
          > > amerykanskich odwiedzajacych Polske.
          >
          > I tu jest jeszcze jeden problem - polski rzad powinien ostrzegac Polakow
          > na jakichs stronach, to moze mniej ludzi by sie pchalo do tych Stanow?


          travel.state.gov/poland.html
          • Gość: gadula Re: Dwa lyki statystyki IP: *.sympatico.ca 15.10.03, 08:09
            Poland requires Polish citizens (including American citizens who are or
            can be claimed as Polish citizens) to enter and depart Poland using a
            Polish passport. Americans who are also Polish citizens or who are
            unsure if they hold Polish citizenship should contact the nearest Polish
            consular office for further information.

            Cos takiego?!?!?!?!?!?!?!?!?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka