Dodaj do ulubionych

Proszę o poradę

26.03.20, 19:46
Witam wszystkich serdeczne.
Piszę post z nadzieją, że ktoś przeczyta i może rzuci jakimś pomysłem co robić w mojej sytuacji..
Mam 23 lata, jestem w 4 miesiącu ciąży. Zaszłam w ciążę nieplanowaną ( przy zabezpieczeniu,ale jednak się stało),z mężczyzną którego kocham, ale który okazał się nieodpowiedzialny. Nasz związek wisi na włosku, przerosła go moja ciąża, choć rzekomo się cieszy.. nie mam pieniędzy. On mnie nie wesprze.
W Polsce już nikt mnie nie zatrudni w ciąży. Chciałam wyjechać za granicę i odłożyć coś choć na początek po porodzie, ale boję się tej pandemii. Poza tym nawet transport jest utrudniony.. na ten moment mieszkam u mamy, która nie może mi pomóc finansowo, a dom w ktorym mieszkamy jest stary, jest w nim wilgoć, nie ma dobrego ogrzewania ani ciepłej wody.. nie mam żadnego pomysłu, co mogę zrobić.. jak wybrnąć z tej sytuacji, żeby znaleźć godne warunki mieszkaniowe chociaż na pierwszy rok dziecka.. później powinno być łatwiej, wtedy dziecko będzie można zostawić z babcią i podjąć pracę..A tuż po porodzie..
co Państwo myślicie? Nawet kredytu nie otrzymam, jak kobieta w ciąży znajdzie mieszkanie.. może ktoś z was jest w stanie mi poradzić?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka