23.06.03, 10:06
bardzo chetnie przyjmę kojec dla dziecka po wykorzystaniu oddam dalej mały
moj ma 9 m-cy z góry dziękuję ew tel 0504-850-120 jestem z warszawy
Obserwuj wątek
    • gugusiaczek Re: kojec 26.06.03, 21:04
      Witaj
      Mam co prawda kojec,tyle ze po przejsciach.Jest troche uszkodzona gorna czesc
      (moja Zuza troche wygryzla cerate,i teraz jest pozaklejana) i opuszczonyjest
      troche jeden bok (bo starszy brat wchodzi do siostry do kojca).Jestem z
      Warszawy,mieszkam w centrum
      Pisz na malgosias@hoga.pl
      Pozdrawiam Gosia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka