dagmara96 23.06.03, 10:06 bardzo chetnie przyjmę kojec dla dziecka po wykorzystaniu oddam dalej mały moj ma 9 m-cy z góry dziękuję ew tel 0504-850-120 jestem z warszawy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gugusiaczek Re: kojec 26.06.03, 21:04 Witaj Mam co prawda kojec,tyle ze po przejsciach.Jest troche uszkodzona gorna czesc (moja Zuza troche wygryzla cerate,i teraz jest pozaklejana) i opuszczonyjest troche jeden bok (bo starszy brat wchodzi do siostry do kojca).Jestem z Warszawy,mieszkam w centrum Pisz na malgosias@hoga.pl Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś