Gość: GK IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.05, 08:11 Czy ktoś wylatuje tego dnia z Katowic do hotelu Megawish w Hurghadzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 17.05.05, 15:06 Witam ja lece tego dnia z katowic ale do Hotelu SUNRISE HOLIDAYS RESORT z B.P.SUN&FUN HOLIDAYS Odpowiedz Link Zgłoś
jekry39 Re: 16.06 Hurghada 17.05.05, 15:43 Lecimy 14.06.z Wrocławia do tego Hotelu,pozdrowionka G&K Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ataner Re: 16.06 Hurghada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.05, 19:30 Ja też będę w Magawish, ale wyjeżdżam 26 maja i gdy mi zostaną tylko wspomnienia i zdjęcia to Wy w tym czasie będziecie rozkoszować się urokami Egiptu. Życzę miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GK Re: 16.06 Hurghada IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.05, 08:04 Fajnie,że wreszcie ktoś się odezwał, bo już myślałam, że jestem jedyną osobą na tym forum która wybrała ten hotel i ten termin :) Już nie mogę się doczekać zwłaszcza, że pogoda w Polsce nie nastraja wakacyjnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 18.05.05, 12:48 Witam a z jakiego B.P. lecicie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: 16.06 Hurghada IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.05.05, 13:05 Ja lecę z Sun&fun.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 18.05.05, 14:28 Witaj Monika ja też lece z Katowic też 16.06 z SUN $ FUN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika71 Re: 16.06 Hurghada IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.05.05, 11:16 Witam.. wybieram się 16-06 z Katowic do Hurghady ale do Sindbad Aqua Park..:) będę tam po raz pierwszy i najchętniej pakowałabym się już dzisiaj..:) pozdrawiam i byc może do zobaczenia.. Odpowiedz Link Zgłoś
goldfinch81 Re: 16.06 Hurghada 06.06.05, 22:41 A ja lece 23 z Sun & Fun, mam nadzieje, ze sie z Wami tam spotkam!! Odpowiedz Link Zgłoś