Dodaj do ulubionych

16.06 Hurghada

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.05, 08:11
Czy ktoś wylatuje tego dnia z Katowic do hotelu Megawish w Hurghadzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 17.05.05, 15:06
      Witam ja lece tego dnia z katowic ale do Hotelu SUNRISE HOLIDAYS RESORT z
      B.P.SUN&FUN HOLIDAYS
    • jekry39 Re: 16.06 Hurghada 17.05.05, 15:43
      Lecimy 14.06.z Wrocławia do tego Hotelu,pozdrowionka G&K
    • Gość: Ataner Re: 16.06 Hurghada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.05, 19:30
      Ja też będę w Magawish, ale wyjeżdżam 26 maja i gdy mi zostaną tylko
      wspomnienia i zdjęcia to Wy w tym czasie będziecie rozkoszować się urokami
      Egiptu. Życzę miłego pobytu i wspaniałego wypoczynku.
      • Gość: GK Re: 16.06 Hurghada IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.05, 08:04
        Fajnie,że wreszcie ktoś się odezwał, bo już myślałam, że jestem jedyną osobą na
        tym forum która wybrała ten hotel i ten termin :) Już nie mogę się doczekać
        zwłaszcza, że pogoda w Polsce nie nastraja wakacyjnie.
        • Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 18.05.05, 12:48
          Witam a z jakiego B.P. lecicie .
          • Gość: Monika Re: 16.06 Hurghada IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.05.05, 13:05
            Ja lecę z Sun&fun..
            • Gość: M@RIUSZ Re: 16.06 Hurghada IP: 213.17.236.* 18.05.05, 14:28
              Witaj Monika ja też lece z Katowic też 16.06 z SUN $ FUN
    • Gość: Monika71 Re: 16.06 Hurghada IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.05.05, 11:16
      Witam.. wybieram się 16-06 z Katowic do Hurghady ale do Sindbad Aqua Park..:)
      będę tam po raz pierwszy i najchętniej pakowałabym się już dzisiaj..:)
      pozdrawiam i byc może do zobaczenia..
      • goldfinch81 Re: 16.06 Hurghada 06.06.05, 22:41
        A ja lece 23 z Sun & Fun, mam nadzieje, ze sie z Wami tam spotkam!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka