maurra
01.09.09, 19:12
Szukam kogoś, kto był w tym hotelu i mógłby się podzielić opiniami, bo te
niemieckie dość enigmatyczne są.
Przede wszystkim ile trwa transfer z Hurghady do Quseir, czy hotel leży na
jakimś wygwizdowie czy jednak jest coś po sąsiedzku, w jakim stanie jest rafa,
czy na plaży pobawią się dzieciaki, jest piasek?
Czy ktoś z był z niemieckim biurem podróży, jeśli tak to jakie wrażenia?
Nie mam pewności, czy basen w tym hotelu jest zimą podgrzewany, czy chcąc
skorzystać ze zjeżdżalni zimą ląduje się w lodowatym brodziku?
Czy w styczniu /lutym w Quseir mocno wieje?