Dodaj do ulubionych

Wyjazd z Chełmna Łunawska

IP: 89.231.148.* 10.11.14, 19:57
Brak dobrego oznakowania wyjazdu z Chełmna w kierunku Łunawskiej
Obserwuj wątek
    • Gość: ola Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.14, 20:08
      A co mają piesi powiedzieć
    • Gość: ... Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: 89.231.148.* 14.11.14, 21:50
      ok
    • Gość: slepy Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: *.centertel.pl 15.11.14, 06:43
      To ty chyba ślepy jesteś.Nie siadaj za kółkiem!!!
      • Gość: soko Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: *.146.36.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.11.14, 08:04
        Dzięki za autokrytykę, "ślepy'. Ja będąc obcym kierowcą, długo szukałem tej ulicy.
        • Gość: optymista Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.14, 10:51
          Każdy obcy kierowca, gdy dojedzie do przegrody ul Łunawskiej z wielkim znakiem "zakaz ruchu wszelkich pojazdów" pośrodku, zawsze może skręcić w lewo w Podgórną i poprzez "Nad groblą" ostatecznie dojechać do DK 91. Szkoda że nie ma tam tablicy wyraźnie informującej o takiej możliwości. Dobrej informacji nigdy za wiele. A tak w ogóle to nie ma co narzekać - drogowcy uwijają się "jak w ukropie" przy tej przebudowie. Nie uważacie?
          • mars991 Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska 16.11.14, 17:39
            Taaa , Ty byś to zrobił w 6 dni a 7 odpoczął.
            • Gość: Optymista Re: Wyjazd z Chełmna Łunawska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.14, 22:00
              Źle zostałem zrozumiany. To chyba przez ten cudzysłów. Chciałem powiedzieć, że praca idzie sprawnie, w skoordynowany sposób i codziennie widać postęp. I tak trzymać!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka