IP: *.cpe.marton.net.pl 14.10.07, 17:59
czy wiecie w jakie dni i o której godzinie prowadzony jest aerobik w Gimnazjum
nr 1 ? będę wdzięczna
Obserwuj wątek
    • Gość: jeszcze ja Re: Aer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 10:23
      w Gimnazjum nr 1 aerobik jest w poniedziałki i czwartki o 19:00.
      • Gość: ela Re: Aer IP: *.cpe.marton.net.pl 15.10.07, 19:24
        dzięki ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka