Gość: Ela IP: *.cpe.marton.net.pl 14.10.07, 17:59 czy wiecie w jakie dni i o której godzinie prowadzony jest aerobik w Gimnazjum nr 1 ? będę wdzięczna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jeszcze ja Re: Aer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.07, 10:23 w Gimnazjum nr 1 aerobik jest w poniedziałki i czwartki o 19:00. Odpowiedz Link Zgłoś