Gość: lucrecia IP: *.chelmno.mm.pl 10.12.08, 22:43 Proszę o wasze opinie na temat tej Kapeli mi sie bardzo podobał Koncert w LO czesto bywam na ich koncertach. jestem ciekawa czy ze zmiana perkusisty nasta pi jeszcze jakaś widoczna zmiana pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kamuszek Re: NDSt IP: 80.51.140.* 19.12.08, 18:34 Zobaczymy co będzie dalej... Jak miło, że ktos porusza nasz temat :) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goomez Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 19.12.08, 19:04 ogólnie Git grają tylko moim skromnym zdaniem ten wątek jest tutaj zbędny bo zacznie się jak zwykle jeden wielki bajzel i wkoncu zaczna sie wyzwiska leciec itp ale wracając to git jest byłi i będzie :) PeacE V Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byla perkusistka Re: NDSt IP: 80.51.140.* 19.12.08, 19:09 A goomez sam o sobie sie wypowiada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goomez Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 19.12.08, 19:55 nie ma to ja dobra samo ocena :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEO Re: NDSt IP: 80.51.140.* 21.12.08, 18:23 Zespół jest naprawdę świetny - słuchałem i jestem pod wielkim wrażeniem, mam nadzieje że ich ktoś dostrzeże. No jeśli chodzi o Kamilę wokalistkę to nie dość że ma piękny głoś, jak dla mnie wygląda jak bóstwo mała jesteś śliczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajomy Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 22.12.08, 20:15 a dleczego gosia juz nie gra ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucrecia Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 22.12.08, 20:24 dobre pytanie dlaczemu Gosiu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 23.12.08, 12:10 Zapytajcie się męskiej części zespołu. Choć i tak pewnie wytluaczą to po swojemu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fanka Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 23.12.08, 18:15 a co to za koleś teraz gra na perkusi?? moze mi ktoś coś więcej o nim powiedzieć?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 24.12.08, 16:35 Dobry żart z Rubisiem naprawdę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 14:04 z Toba to jest zart!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 17:42 No niestety sama gra na gitarze nie czyni człowieka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobryduszek Re: NDSt IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.08, 20:43 żeby się o kimś wypowiadać trzeba go znać... a pozatym temat dotyczy zespołu a nie Rubisia... psdr ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 21:38 Ja go bardzo dobrze znam, i wydaje mi sie że on też tworzy Ndst chyba że tak nie jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baSiOrEk Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 31.12.08, 19:25 A ja ujmĘ to po swojemu i jak zawsze z optymizmem;) Byle tak dalej szlo jak teraz ;D Xd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: NDSt IP: 80.51.140.* 12.01.09, 18:30 Słyszał ktos coś na temat odejścia wokalistki tego zespołu? Wielka szkoda! Kamila ma głos i nic tylko pożałować. Oby nie przestała śpiewać. W sumie po odejściu tej perkusistki tak jakoś zaczęło się im wszystko psuć, a szkoda, nieźle się zapowiadali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 12.01.09, 18:36 Bo w zespole nie ma już filaru. Ciekawe czy Kamila pozwoli im na korzystanie ze swoich tekstów i czy nadal będzie im tak dobrze szło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Newsted Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 13.01.09, 07:57 ja myśle że po małych zmianach personalnych zespół moze wkoncu zacznie grac ostrzej cos w stylu Metaicy i Iron Maiden i dopiero wtedy naprawde pokarzą na co ich stać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fanka Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 13.01.09, 09:47 jak la mnei to Kamila ładnie spiewała ale mało było w tym jakiego kolwiek ruchu scenicznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fusia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 16:32 Wzbudzacie we mnie drwinę <lol2> Godne politowania... Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do mojego ruchu scenicznego to proszę mi wybaczyć... ale ja śpiewam, nie ćwiczę akrobatyki, pantomimy czy tania scenicznego :] Poza tym, życzę zespołowi jak najlepiej... nich grają. W sumie niczego nie stracili... tylko kilka miernych tekstów do utworów. :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obser Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 19:52 Czy ostatnim zdaniem pani Kamila chciała abyśmy przekonywali ją o tym jakie świetne są jej teksty ? Wybacz, ale chyba nikt nie ma zamiaru tego robić. A co do ruchu scenicznego to wystarczy spojrzeć na koncerty, które są pokazywane w tv - tam nikt nie stoi jak słup soli tylko się rusza i nawiązuje kontakt z publicznością nie tylko poprzez śpiew, ale także poprzez ruch. Nikt nie wymaga od Ciebie abyś biegała po scenie.. Może to i dobrze, że nie zobaczymy już tej nadętej panienki w zespole NDST, bo szczerze mówiąc drażniła mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 21:26 Jesteście żałośni wielcy fani Rubisia, godni pożałowania nie znacie sie na muzyce gdyby nie Kamila to tego zespołu by nie było. A teksty zobaczymy czy teraz wymyślą coś tak dobrego jak to co mieli ja szczerze mówiąc wątpię tak jak w to , że będą dalej istnieli. Żądacie ruchu na scenie a co ona jest modelką czy wokalistką poprostu zazdrościcie bo sami nic nie robicie tylko potraficie krytykować. Podejrzewam,że za tymi komentarzami kryje się banda małolatów która za muzykę rockową uważa tylko głupie napierd***** No i ostatnia sprawa- Ciekawi mnie to czy wy wiecie dlaczego w zespole nie ma już Gosi i Kamili bo gdyby większość z was wiedziała to ten temat wyglądał by inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fusia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 21:42 1| Nie chciałam aby ktoś mnie o tym zapewniał... ja to i tak wiem :] 2| Nie znasz mnie więc nie pisz, że jestem nadęta... nadęty moze być brzuch lub balon. 3| Nie oglądaj tyle TV... ogłupia. 4| To mój ostatni post... bo temat "ndst" stracił dla mnie wartość... a ja mam swoją godność i nie będę zniżała się do poziomu ludzi, ktorzy wypowiadają sie na tematy, o których pojęcia nie mają. P.S. Dziękuję :] i pozdrawiam mojego Oprawcę :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Fusi Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 22:14 i prawidołowo :D Alleluja i do przodu :P Pokaz pazura ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jason Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 16.01.09, 11:07 Witam na początku chce zanaczyći ż w tym poscie nie chce nikogo urazic itp. wiec do rzeczy moim zdaniem muzyka rockowa powinna wuglądać tak że kobiety grają w składach zeńskich a faceci wmęskich bo jednka chłop hłopem łatwiej się dogada niż chłop z babą ale zdarzają sie wyjątki. ale jak Widać NDST nie nalezy do tych wyjąków bo jak by tak było to w skłądzie nadal były by diwe przdstawicielki płci pięknej Pozdrawiam Jason :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patryś Re: NDSt IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 09:28 Też tak uważam, jest jak jest nic się nie zrobi nikogo nie wyrzuciliśmy....odeszły z własnej woli. A co do Kamili okey, jej teksty byly dobre ale jeżeli ktoś pisze, że nie było by NDST gdyby nie Kamila to pisze troszke nie rozsądnie, bo z samymi tekstami na scenie sie nie zaistnieje według mnie to, że wogole zaistanieliśmy to zasługa całego zespołu Gosi, Kamili, Kuby, Maćka i moja. Bo zespól to "grupa" ludzi tworzących coś razem, z wałsnymi badz takimi samymi inspiracjami, zapałem, a nie skład skłądajacy się z jednej osoby ;) To tylko moje skromne zdanie ;]]Pozdrawiam Ps. 21.03.09r szykuje się niespodzianka ;] Odpowiedz Link Zgłoś