IP: *.chelmno.mm.pl 10.12.08, 22:43
Proszę o wasze opinie na temat tej Kapeli
mi sie bardzo podobał Koncert w LO
czesto bywam na ich koncertach.
jestem ciekawa czy ze zmiana perkusisty nasta pi jeszcze jakaś
widoczna zmiana
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Kamuszek Re: NDSt IP: 80.51.140.* 19.12.08, 18:34
      Zobaczymy co będzie dalej... Jak miło, że ktos porusza nasz temat :)
      Pozdrawiam.
      • Gość: ono Re: NDSt IP: 89.127.168.* 19.12.08, 18:44
        spoko kapela
        • Gość: Goomez Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 19.12.08, 19:04
          ogólnie Git grają tylko moim skromnym zdaniem ten wątek jest tutaj
          zbędny bo zacznie się jak zwykle jeden wielki bajzel i wkoncu zaczna
          sie wyzwiska leciec itp
          ale wracając to git jest byłi i będzie :)
          PeacE V
          • Gość: byla perkusistka Re: NDSt IP: 80.51.140.* 19.12.08, 19:09
            A goomez sam o sobie sie wypowiada
            • Gość: Goomez Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 19.12.08, 19:55
              nie ma to ja dobra samo ocena :D
      • Gość: LEO Re: NDSt IP: 80.51.140.* 21.12.08, 18:23
        Zespół jest naprawdę świetny - słuchałem i jestem pod wielkim wrażeniem, mam
        nadzieje że ich ktoś dostrzeże. No jeśli chodzi o Kamilę wokalistkę to nie dość
        że ma piękny głoś, jak dla mnie wygląda jak bóstwo mała jesteś śliczna.
        • Gość: znajomy Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 22.12.08, 20:15
          a dleczego gosia juz nie gra ??
          • Gość: lucrecia Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 22.12.08, 20:24
            dobre pytanie dlaczemu Gosiu??
            • Gość: Gosia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 23.12.08, 12:10
              Zapytajcie się męskiej części zespołu. Choć i tak pewnie wytluaczą to po swojemu:)
              • Gość: Fanka Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 23.12.08, 18:15
                a co to za koleś teraz gra na perkusi??
                moze mi ktoś coś więcej o nim powiedzieć??
                • Gość: funnnn Re: NDSt IP: 80.51.140.* 24.12.08, 10:29
                  ruv=biś rulesssssssss
                  • Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 24.12.08, 16:35
                    Dobry żart z Rubisiem naprawdę
                    • Gość: hehe Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 14:04
                      z Toba to jest zart!!!!!!!!!!!1
                      • Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 17:42
                        No niestety sama gra na gitarze nie czyni człowieka:)
                        • Gość: dobryduszek Re: NDSt IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.08, 20:43
                          żeby się o kimś wypowiadać trzeba go znać...
                          a pozatym temat dotyczy zespołu a nie Rubisia...
                          psdr ;]
                          • Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 29.12.08, 21:38
                            Ja go bardzo dobrze znam, i wydaje mi sie że on też tworzy Ndst chyba że tak nie
                            jest?
                            • Gość: baSiOrEk Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 31.12.08, 19:25
                              A ja ujmĘ to po swojemu i jak zawsze z optymizmem;) Byle tak dalej szlo jak
                              teraz ;D Xd
                              • Gość: XXX Re: NDSt IP: 80.51.140.* 12.01.09, 18:30
                                Słyszał ktos coś na temat odejścia wokalistki tego zespołu?
                                Wielka szkoda! Kamila ma głos i nic tylko pożałować. Oby nie
                                przestała śpiewać.
                                W sumie po odejściu tej perkusistki tak jakoś zaczęło się im
                                wszystko psuć, a szkoda, nieźle się zapowiadali.
                                • Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 12.01.09, 18:36
                                  Bo w zespole nie ma już filaru. Ciekawe czy Kamila pozwoli im na korzystanie ze
                                  swoich tekstów i czy nadal będzie im tak dobrze szło?
                                  • Gość: Newsted Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 13.01.09, 07:57
                                    ja myśle że po małych zmianach personalnych zespół moze wkoncu
                                    zacznie grac ostrzej cos w stylu Metaicy i Iron Maiden i dopiero
                                    wtedy naprawde pokarzą na co ich stać
    • Gość: Fanka Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 13.01.09, 09:47
      jak la mnei to Kamila ładnie spiewała ale mało było w tym jakiego
      kolwiek ruchu scenicznego
      • Gość: fusia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 16:32
        Wzbudzacie we mnie drwinę <lol2> Godne politowania...
        Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do mojego ruchu scenicznego to proszę mi
        wybaczyć... ale ja śpiewam, nie ćwiczę akrobatyki, pantomimy czy
        tania scenicznego :]
        Poza tym, życzę zespołowi jak najlepiej... nich grają. W sumie
        niczego nie stracili... tylko kilka miernych tekstów do utworów. :]
        • Gość: obser Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 19:52
          Czy ostatnim zdaniem pani Kamila chciała abyśmy przekonywali ją o tym jakie
          świetne są jej teksty ? Wybacz, ale chyba nikt nie ma zamiaru tego robić. A co
          do ruchu scenicznego to wystarczy spojrzeć na koncerty, które są pokazywane w tv
          - tam nikt nie stoi jak słup soli tylko się rusza i nawiązuje kontakt z
          publicznością nie tylko poprzez śpiew, ale także poprzez ruch. Nikt nie wymaga
          od Ciebie abyś biegała po scenie.. Może to i dobrze, że nie zobaczymy już tej
          nadętej panienki w zespole NDST, bo szczerze mówiąc drażniła mnie :)
          • Gość: CO? Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 21:26
            Jesteście żałośni wielcy fani Rubisia, godni pożałowania nie znacie sie na
            muzyce gdyby nie Kamila to tego zespołu by nie było. A teksty zobaczymy czy
            teraz wymyślą coś tak dobrego jak to co mieli ja szczerze mówiąc wątpię tak jak
            w to , że będą dalej istnieli. Żądacie ruchu na scenie a co ona jest modelką czy
            wokalistką poprostu zazdrościcie bo sami nic nie robicie tylko potraficie
            krytykować.
            Podejrzewam,że za tymi komentarzami kryje się banda małolatów która za muzykę
            rockową uważa tylko głupie napierd***** No i ostatnia sprawa- Ciekawi mnie to
            czy wy wiecie dlaczego w zespole nie ma już Gosi i Kamili bo gdyby większość z
            was wiedziała to ten temat wyglądał by inaczej.
          • Gość: fusia Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 21:42
            1| Nie chciałam aby ktoś mnie o tym zapewniał... ja to i tak wiem :]
            2| Nie znasz mnie więc nie pisz, że jestem nadęta... nadęty moze być
            brzuch lub balon.
            3| Nie oglądaj tyle TV... ogłupia.
            4| To mój ostatni post... bo temat "ndst" stracił dla mnie
            wartość... a ja mam swoją godność i nie będę zniżała się do poziomu
            ludzi, ktorzy wypowiadają sie na tematy, o których pojęcia nie mają.
            P.S. Dziękuję :] i pozdrawiam mojego Oprawcę :]
            • Gość: fan Fusi Re: NDSt IP: 80.51.140.* 15.01.09, 22:14
              i prawidołowo :D

              Alleluja i do przodu :P

              Pokaz pazura ;D
    • Gość: Jason Re: NDSt IP: *.chelmno.mm.pl 16.01.09, 11:07
      Witam
      na początku chce zanaczyći ż w tym poscie nie chce nikogo urazic itp.
      wiec do rzeczy moim zdaniem muzyka rockowa powinna wuglądać tak że
      kobiety grają w składach zeńskich a faceci wmęskich bo jednka chłop
      hłopem łatwiej się dogada niż chłop z babą ale zdarzają sie wyjątki.
      ale jak Widać NDST nie nalezy do tych wyjąków bo jak by tak było to
      w skłądzie nadal były by diwe przdstawicielki płci pięknej

      Pozdrawiam Jason :-)
      • Gość: Patryś Re: NDSt IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.09, 09:28
        Też tak uważam, jest jak jest nic się nie zrobi nikogo nie
        wyrzuciliśmy....odeszły z własnej woli. A co do Kamili okey, jej
        teksty byly dobre ale jeżeli ktoś pisze, że nie było by NDST gdyby
        nie Kamila to pisze troszke nie rozsądnie, bo z samymi tekstami na
        scenie sie nie zaistnieje według mnie to, że wogole zaistanieliśmy
        to zasługa całego zespołu Gosi, Kamili, Kuby, Maćka i moja. Bo
        zespól to "grupa" ludzi tworzących coś razem, z wałsnymi badz takimi
        samymi inspiracjami, zapałem, a nie skład skłądajacy się z jednej
        osoby ;) To tylko moje skromne zdanie ;]]Pozdrawiam Ps. 21.03.09r
        szykuje się niespodzianka ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka