Dodaj do ulubionych

Tylko do jednego się nadaję

27.01.09, 14:02
dziś.
Leżenia, pochłaniania słodyczy i oglądania ekranizacji prozy Jane Austen.
Chyba, że jest ktoś, kto chciałby być rozszarpany, to chętnie pomogę.
Obserwuj wątek
    • wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:03
      O widzisz, równocześnie założyłyśmy wątkek o leżeniu :)
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:06
        Tylko, że mi niewygodnie na biurku.
        • wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:06
          Aa widzisz, al ja mam dziś wyjątkowo i niespodziewanie wolne :)
          • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:11
            Buuuuuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
            Dobijaczka.
    • juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:08
      to tak jak ja
      tylko, że ja naprawdę leżę...już tak gdzieś od 17 dnia wczorajszego ;)
      ech pieprzona grypa ;)
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:12
        Chcę grypę i wolne.
        • juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:50
          ychy, ychy, a-psik! Proszę ;)
          Zabierz też gorączkę i łamanie w krzyżu ;) no i ten ból żołądka taż ;]
        • mala_mee Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:48
          Też tak mówiłam, ale jak mnie już zegło to przestałam prosić o
          chorobę.
          Już wolę do roboty chodzić niż nie móc się ruszyć...
          • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:49
            No to tfu, tfu, chcę dobrze ściemnić i dostać zwolnienie ;)
            • mala_mee Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:51
              Hehehe :)))
              Przypomniałas mi apropo ściamniania. Jak była ostatnio na okresowych
              pracowych u okulisty, ściemniłam, że mam jakaś wadę. A teraz mam iść
              znowu i nie pamiętam co ściemniłam...
              I nie wiem jak ściemnić żeby było wiarygodnie...
              • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:53
                Powiedz, że jednocześnie leczysz sklerozę ;)
    • liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:09
      "Już pora wstać
      wyruszyć z domu,
      przyjaciela spotkać znów...

      A gdy jesteś sam,
      w domu wśród czterech ścian,
      gdy coś ci doskwiera,
      to masz przyjaciela,
      Liisa Valonka, Liisa,
      wśród roju psów,
      jak to Valonków ród...

      :P)
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:13
        :DDDD
        Wyobraziłam sobie lato, łąkę, Ciebie i stado psów o mądrych oczach i
        roześmianych ogonach :)
        • liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:22
          Takie jest moje wyobrażenie raju :-)
          Byleby za gorąco nie było.
          • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:26
            A to se już sama wyobrażaj, jak tak ;)))
            • liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:28
              Jezu, nie mogę.
              Pisać muszę :P
    • ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:11
      ić pozmywaj
      boszszsz, daj im rownouprawnienie to peemesa wymyslą
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14
        Juz po kawce?
        O, a propos zmywania, to może ja se po prostu po robocie na manikjur jakiś pójdę?
        • ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14
          funny_game napisała:

          > Juz po kawce?
          > O, a propos zmywania, to może ja se po prostu po robocie na
          manikjur jakiś pójd
          > ę?
          >
          o widzisz? odpowiednia stymulacja mózgu....:)
          • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:24
            Od wąchania zmywacza? :D
            • ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:27
              miałaś nikomu nie mówić
              • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:29
                Masz to na piśmie?
                • ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:49
                  Mam nagranie
                  • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:52
                    Miałaś nikomu nie pokazywać.
                    • ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 21:38
                      funny_game napisała:

                      > Miałaś nikomu nie pokazywać.
                      >
                      youtube to nie jest nikomu!
    • razzmatazzy Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:13
      Ja do spania, kawa przestała na mnie działać :/
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14
        A mi niedobrze na myśl o kawie.
        • razzmatazzy Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:16
          Pomyśl o braku kawy zatem ;)
          • wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:19
            jezu wstyd się przyznać - ja w życiu chyba ma manikjurze nie byłam.

            Ale za to w piątek idę do fryzjera.

            Aaa Funny zajrzyj do mnie na blog robótkowy wieczorem, coś Ci pokażę :)
            • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:26
              Zajrzę :)
              Ja muszę sfocić obie pary minetek od Mamusi :)
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:34
      Oj Funny, Funny.

      To ja sobie spokojnie leżę w łóżku, odpoczywam jedząc placek z wiśniami,
      muzyczka sobie leci a Ty tu takim postem mnie straszysz?
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:44
        Pusio, nie bądź wredny pindol. Napisz, że też Ci źle i marzysz o oglądaniu
        Perswazji całą dobę i o termoforku i że płakać Ci się chce.
        No?
        • wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:53
          Albo już teraz Funny zajrzyj :)
          • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:02
            Szal szał? :>
            • wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:07
              szal dla pytona :)
    • lounger Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:53
      funny_game napisała:


      > Chyba, że jest ktoś, kto chciałby być rozszarpany, to chętnie
      pomogę.
      >
      to ja podeślę mojego sąsiada który od kilku godzin bawi się wiertarą
      w myśl zasady "chcę ale nie mogę...i znowu chcę..." Naprawdę nie da
      się tego zrobić raz a porządnie? - takie przerywane na psychikę
      ponoć źle wpływają
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:55
        Dawaj, zniszczę go!!!
        • lounger Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 16:24
          funny jak to zrobiłaś że cisza nastała???
          jednak niezawodna z Ciebie firma ;)
    • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:50
      Niedobrze mi :/
      I na dodatek znalazłam przypadkiem w necie przepiękne buciki i jestem od godziny
      bliska kliknięcia celem kupienia i M. mnie zabije. Dlaczego te wszystkie buciki
      i torebki tak mnie atakują, dlaczego?
      Niech mnie zaatakuje zwykły, prosty klosz do lampki stołowej, z czarnego
      materiału, niedrogi, bo muszę zrobić na jego bazie prezent na parapetówę...
      • juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:52
        daj linka, pokaż co jest teraz na topie ;)
        • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:55
          Ja nie jestem na topie, te buci nie są na topie, ale są takie moje.
          • juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:02
            zatem są na Twoim topie :D
            • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:26
              O właśnie :)
              • lupus76 Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:30
                Funka, to Ty nosisz buty na swoim topie? :D
                • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:33
                  Skoro niektórzy prezydenci mogą na głowie ;)
                  • lupus76 Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:43
                    chyba po głowie :D
                    • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:53
                      A wiesz, że ten, co produkuje, się bogaci na sławie rzucacza, a ten, co rzucał,
                      potrzebuje azylu?
      • funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 14:04
        Ale w zasadzie to gdzie jest napisane, że ja Mu muszę dziś powiedzieć.
        Przecież mogę za pół roku, bo to letnie buty.
        Poza tym, to okazja, mogą mi zaraz wykupić. A tego argumentu to sam mówi, że nie
        chce słyszeć. No to będę dzielna i się na razie nie przyznam.
        I na przykład za trzy lata może sobie żadnych nowych butów przez jakieś trzy
        miesiące nie kupię i się to wyrówna. W kosmosie równowaga musi być.
        Dobra, to kupuję.
        Dziękuję wszystkim za pomoc :)))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka