funny_game 27.01.09, 14:02 dziś. Leżenia, pochłaniania słodyczy i oglądania ekranizacji prozy Jane Austen. Chyba, że jest ktoś, kto chciałby być rozszarpany, to chętnie pomogę. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:03 O widzisz, równocześnie założyłyśmy wątkek o leżeniu :) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:06 Tylko, że mi niewygodnie na biurku. Odpowiedz Link
wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:06 Aa widzisz, al ja mam dziś wyjątkowo i niespodziewanie wolne :) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:11 Buuuuuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Dobijaczka. Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:08 to tak jak ja tylko, że ja naprawdę leżę...już tak gdzieś od 17 dnia wczorajszego ;) ech pieprzona grypa ;) Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:50 ychy, ychy, a-psik! Proszę ;) Zabierz też gorączkę i łamanie w krzyżu ;) no i ten ból żołądka taż ;] Odpowiedz Link
mala_mee Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:48 Też tak mówiłam, ale jak mnie już zegło to przestałam prosić o chorobę. Już wolę do roboty chodzić niż nie móc się ruszyć... Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:49 No to tfu, tfu, chcę dobrze ściemnić i dostać zwolnienie ;) Odpowiedz Link
mala_mee Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:51 Hehehe :))) Przypomniałas mi apropo ściamniania. Jak była ostatnio na okresowych pracowych u okulisty, ściemniłam, że mam jakaś wadę. A teraz mam iść znowu i nie pamiętam co ściemniłam... I nie wiem jak ściemnić żeby było wiarygodnie... Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:53 Powiedz, że jednocześnie leczysz sklerozę ;) Odpowiedz Link
liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:09 "Już pora wstać wyruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów... A gdy jesteś sam, w domu wśród czterech ścian, gdy coś ci doskwiera, to masz przyjaciela, Liisa Valonka, Liisa, wśród roju psów, jak to Valonków ród... :P) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:13 :DDDD Wyobraziłam sobie lato, łąkę, Ciebie i stado psów o mądrych oczach i roześmianych ogonach :) Odpowiedz Link
liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:22 Takie jest moje wyobrażenie raju :-) Byleby za gorąco nie było. Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:26 A to se już sama wyobrażaj, jak tak ;))) Odpowiedz Link
liisa.valo Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:28 Jezu, nie mogę. Pisać muszę :P Odpowiedz Link
ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:11 ić pozmywaj boszszsz, daj im rownouprawnienie to peemesa wymyslą Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14 Juz po kawce? O, a propos zmywania, to może ja se po prostu po robocie na manikjur jakiś pójdę? Odpowiedz Link
ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14 funny_game napisała: > Juz po kawce? > O, a propos zmywania, to może ja se po prostu po robocie na manikjur jakiś pójd > ę? > o widzisz? odpowiednia stymulacja mózgu....:) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:52 Miałaś nikomu nie pokazywać. Odpowiedz Link
ursyda Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 21:38 funny_game napisała: > Miałaś nikomu nie pokazywać. > youtube to nie jest nikomu! Odpowiedz Link
razzmatazzy Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:13 Ja do spania, kawa przestała na mnie działać :/ Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:14 A mi niedobrze na myśl o kawie. Odpowiedz Link
razzmatazzy Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:16 Pomyśl o braku kawy zatem ;) Odpowiedz Link
wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:19 jezu wstyd się przyznać - ja w życiu chyba ma manikjurze nie byłam. Ale za to w piątek idę do fryzjera. Aaa Funny zajrzyj do mnie na blog robótkowy wieczorem, coś Ci pokażę :) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:26 Zajrzę :) Ja muszę sfocić obie pary minetek od Mamusi :) Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:34 Oj Funny, Funny. To ja sobie spokojnie leżę w łóżku, odpoczywam jedząc placek z wiśniami, muzyczka sobie leci a Ty tu takim postem mnie straszysz? Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:44 Pusio, nie bądź wredny pindol. Napisz, że też Ci źle i marzysz o oglądaniu Perswazji całą dobę i o termoforku i że płakać Ci się chce. No? Odpowiedz Link
wilowka Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 14:53 Albo już teraz Funny zajrzyj :) Odpowiedz Link
lounger Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 15:53 funny_game napisała: > Chyba, że jest ktoś, kto chciałby być rozszarpany, to chętnie pomogę. > to ja podeślę mojego sąsiada który od kilku godzin bawi się wiertarą w myśl zasady "chcę ale nie mogę...i znowu chcę..." Naprawdę nie da się tego zrobić raz a porządnie? - takie przerywane na psychikę ponoć źle wpływają Odpowiedz Link
lounger Re: Tylko do jednego się nadaję 27.01.09, 16:24 funny jak to zrobiłaś że cisza nastała??? jednak niezawodna z Ciebie firma ;) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:50 Niedobrze mi :/ I na dodatek znalazłam przypadkiem w necie przepiękne buciki i jestem od godziny bliska kliknięcia celem kupienia i M. mnie zabije. Dlaczego te wszystkie buciki i torebki tak mnie atakują, dlaczego? Niech mnie zaatakuje zwykły, prosty klosz do lampki stołowej, z czarnego materiału, niedrogi, bo muszę zrobić na jego bazie prezent na parapetówę... Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:52 daj linka, pokaż co jest teraz na topie ;) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 12:55 Ja nie jestem na topie, te buci nie są na topie, ale są takie moje. Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:02 zatem są na Twoim topie :D Odpowiedz Link
lupus76 Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:30 Funka, to Ty nosisz buty na swoim topie? :D Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:33 Skoro niektórzy prezydenci mogą na głowie ;) Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 13:53 A wiesz, że ten, co produkuje, się bogaci na sławie rzucacza, a ten, co rzucał, potrzebuje azylu? Odpowiedz Link
funny_game Re: Tylko do jednego się nadaję 28.01.09, 14:04 Ale w zasadzie to gdzie jest napisane, że ja Mu muszę dziś powiedzieć. Przecież mogę za pół roku, bo to letnie buty. Poza tym, to okazja, mogą mi zaraz wykupić. A tego argumentu to sam mówi, że nie chce słyszeć. No to będę dzielna i się na razie nie przyznam. I na przykład za trzy lata może sobie żadnych nowych butów przez jakieś trzy miesiące nie kupię i się to wyrówna. W kosmosie równowaga musi być. Dobra, to kupuję. Dziękuję wszystkim za pomoc :))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link