zloty.strzal 30.03.09, 08:54 Ej, co macie na stronie startowej? Bo jak zainstalowałam program pocztowy, to już nie chcę mieć igoogle. A może forum macie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mason_i_cyklista Re: Strona startowa 30.03.09, 09:04 ano forum mam ale rowerowe polecam:P www.forumrowerowe.org Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Strona startowa 30.03.09, 10:36 Jestem purystą, stronę startową mam pustą. Odpowiedz Link
sundry Re: Strona startowa 30.03.09, 10:52 Onet. Miałam od początku i się przyzwyczaiłam.Teraz nawet tam nie zaglądam,tylko od razu wchodzę do ulubionych. Odpowiedz Link
bertrada Re: Strona startowa 30.03.09, 11:06 A ja mam wp. W zasadzie tylko dlatego, że tam mam pocztę. No i dlatego, że mam od razu przegląd informacji. ;D Odpowiedz Link
keltoi Ja też :) 30.03.09, 14:16 Gazeta, Ling, Gmail, Przekrój, moja ulubiona wersja mahjonga, dA, grono, dict, wolne (na wszelki wypadek). Odpowiedz Link
razzmatazzy Re: Strona startowa 30.03.09, 12:31 Google-śmoogle. Z tej stacji mogę pojechać wszędzie ;) Odpowiedz Link