Dodaj do ulubionych

Strona startowa

30.03.09, 08:54
Ej, co macie na stronie startowej? Bo jak zainstalowałam program pocztowy, to
już nie chcę mieć igoogle.

A może forum macie?
Obserwuj wątek
    • mason_i_cyklista Re: Strona startowa 30.03.09, 09:04
      ano forum mam
      ale rowerowe
      polecam:P
      www.forumrowerowe.org
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Strona startowa 30.03.09, 10:36
      Jestem purystą, stronę startową mam pustą.
    • sundry Re: Strona startowa 30.03.09, 10:52
      Onet. Miałam od początku i się przyzwyczaiłam.Teraz nawet tam nie
      zaglądam,tylko od razu wchodzę do ulubionych.
    • bertrada Re: Strona startowa 30.03.09, 11:06
      A ja mam wp. W zasadzie tylko dlatego, że tam mam pocztę. No i dlatego, że mam
      od razu przegląd informacji. ;D
    • thank_you Re: Strona startowa 30.03.09, 11:12
      Mam operę i 9 stron startowych ;-)
      • keltoi Ja też :) 30.03.09, 14:16
        Gazeta, Ling, Gmail, Przekrój, moja ulubiona wersja mahjonga, dA, grono, dict, wolne (na wszelki wypadek).
    • baba_krk Re: Strona startowa 30.03.09, 11:13
      google
    • zoofka Re: Strona startowa 30.03.09, 12:30
      google mam. Bo często czegoś szukam
    • razzmatazzy Re: Strona startowa 30.03.09, 12:31
      Google-śmoogle. Z tej stacji mogę pojechać wszędzie ;)
    • forumowicz_pospolity Re: Strona startowa 30.03.09, 13:39
      www.gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka