Dodaj do ulubionych

Boys boys boys

25.07.09, 16:19
Obejrzałam właśnie teledysk na VH1. Nie mogłam oderwać oczu od białego
biustonosza, spod którego coraz wyraźniej widać sutki. Mój Boże, to były chyba
jedne z ostatnich prawdziwych cycków w szołbiznesie :)
Obserwuj wątek
    • kitek_maly Re: Boys boys boys 25.07.09, 16:41

      Zbok. :P
      • zoofka Re: Boys boys boys 25.07.09, 17:25
        ale spostrzegawczy :)
    • bupa1 Re: Boys boys boys 25.07.09, 17:35
      qw994 napisała:

      no widzisz,jestes na wlasiwym miejscu,i post na poziomie tego forum.


      > Obejrzałam właśnie teledysk na VH1. Nie mogłam oderwać oczu od
      białego
      > biustonosza, spod którego coraz wyraźniej widać sutki. Mój Boże,
      to były chyba
      > jedne z ostatnich prawdziwych cycków w szołbiznesie :)
      >
      • kitek_maly Re: Boys boys boys 25.07.09, 17:41

        Spieprzaj dziadu. :)
        • stedo Re: Boys boys boys 25.07.09, 18:26
          No weż toto pogoń ostro Kitku. Łazi za "naszymi" wszędzie i daje głos jakby wiedziała o czym mowa;)A już się ograżała że da odpocząć od siebie.A tu nadal łazi jak.. a już nie skończę.Spieszy mi się. Do roboty się zbieram. Trzymcie się. Może w nocy zajrzę jak mi kondycji starczy.Pa:)
        • qw994 Re: Boys boys boys 25.07.09, 20:08
          Dołączam się do apelu :)
          Wiecie, że ten osobnik, tym razem jako Betty7777, powyciągał na FK cztery stare
          wątki Mareczka? Dla mnie to już poważne zaburzenie. Jak również rozmawianie ze
          sobą w wątku.
      • christina0 Re: Boys boys boys 25.07.09, 20:10
        bupa1 napisała:

        > qw994 napisała:
        >
        > no widzisz,jestes na wlasiwym miejscu,i post na poziomie tego forum.
        >
        Mam nieodparte wrażenie,że nie masz zielonego pojęcia o czym jest pierwszy post...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka