qw994 25.07.09, 16:19 Obejrzałam właśnie teledysk na VH1. Nie mogłam oderwać oczu od białego biustonosza, spod którego coraz wyraźniej widać sutki. Mój Boże, to były chyba jedne z ostatnich prawdziwych cycków w szołbiznesie :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bupa1 Re: Boys boys boys 25.07.09, 17:35 qw994 napisała: no widzisz,jestes na wlasiwym miejscu,i post na poziomie tego forum. > Obejrzałam właśnie teledysk na VH1. Nie mogłam oderwać oczu od białego > biustonosza, spod którego coraz wyraźniej widać sutki. Mój Boże, to były chyba > jedne z ostatnich prawdziwych cycków w szołbiznesie :) > Odpowiedz Link
stedo Re: Boys boys boys 25.07.09, 18:26 No weż toto pogoń ostro Kitku. Łazi za "naszymi" wszędzie i daje głos jakby wiedziała o czym mowa;)A już się ograżała że da odpocząć od siebie.A tu nadal łazi jak.. a już nie skończę.Spieszy mi się. Do roboty się zbieram. Trzymcie się. Może w nocy zajrzę jak mi kondycji starczy.Pa:) Odpowiedz Link
qw994 Re: Boys boys boys 25.07.09, 20:08 Dołączam się do apelu :) Wiecie, że ten osobnik, tym razem jako Betty7777, powyciągał na FK cztery stare wątki Mareczka? Dla mnie to już poważne zaburzenie. Jak również rozmawianie ze sobą w wątku. Odpowiedz Link
christina0 Re: Boys boys boys 25.07.09, 20:10 bupa1 napisała: > qw994 napisała: > > no widzisz,jestes na wlasiwym miejscu,i post na poziomie tego forum. > Mam nieodparte wrażenie,że nie masz zielonego pojęcia o czym jest pierwszy post... Odpowiedz Link