Dodaj do ulubionych

Formularze kontynuacji i kontrola w miejscu pracy

07.04.09, 11:17
We Wrocławiu właśnie rodzice otrzymali formularze do wypełnienia,
czy dziecko będzie kontunuowało pobyt w żłobku w kolejnym roku
szkolnym. Oprócz deklaracji woli podaje się również dane miejsca
pracy rodziców. Ciekawi mnie, czy faktycznie sprawdzają zatrudnienie
rodziców, czy chcą tylko tak dla formalności? Właściwie te dane
podawało się już przy podpisaniu umowy na pobyt w żłobku.
Obserwuj wątek
    • werronka10 Re: Formularze kontynuacji i kontrola w miejscu p 09.04.09, 20:11
      mam nadzieję, że sprawdzają. Ci co nie mają nic na sumieniu raczej się nie zmartwią...
      • anita.sz Re: Formularze kontynuacji i kontrola w miejscu p 15.04.09, 13:03
        jak zapisywałam dziecko do żłobka to pytałam się w jakim celu podaje
        się te dane. Czy chodzi o formalność i wtedy można podać dane z
        umowy o pracę, tam gdzie firma ma siedzibę, czy faktyczne miejsce
        wykonywania pracy na wypadek, gdyby nie mozna było się dodzwonić do
        rodzica, a cos by sie działo. U mnie to były rózne miejsca.
        Kierownika odpowiedziała mi, że to formalność i nie dzwonią po
        kadrach, nie wysyłają pism ani nic takiego. Jedynie chcą mieć
        aktualny nr tel do rodzica inny niz kom.
        • kirsza1 Re: Formularze kontynuacji i kontrola w miejscu p 26.04.09, 21:59
          a gdzie tak Ci powiedzieli??
          ja sie zastanawiam nad tym co zrobic bo pracuje na pol etatu, jak synek by sie
          dostal od wrzesnia do zlobka do od pazdziernika ide na caly ale z tego co wiem
          to moze byc problem ze jestem na pol etatu...kiedys bylam na caly ale teraz
          synkiem ma sie kto zajac pod warunkiem ze pacuje na pol

          ktos wie moze mi poradzic co zrobic w tej kwestii?
          • patrice7 kirsza 27.04.09, 12:32
            Przeciez podajesz tylko dane pracy ,a nie warunki zatruidnienia wiec spokojnie.
            Zreszta potrzebujesz zlobka by wrocic na caly etat wiec ...
            • wroclaw1975 Re: odpowiedź dla kirsza 27.04.09, 14:08
              Nieprawda. Przedstawia się w żłobku zaświadczenie o zatrudnieniu, na
              którym oprócz danych pracodawcy musi być podane satnowisko i okres
              zatrudnienia. Niektóre żłobki żądają też, by byla podana informacja
              w jakim wymiarze jest się zatrudnionym.
              I wtedy, jeśli na zaświadczeniu będzie wpisane pół etatu można nie
              otrzymać miejsca w żłobku.

              Proponuję poprosić pracodawcę, by wpisał cały etat, lub jeśli się
              nie zgodzi, by nie podawał takiej informacji. Może w Pani żłobku
              akurat nikt nie będzie o to pytał.
              • kirsza1 Re: odpowiedź dla kirsza 29.04.09, 00:07
                no wlasnie nie sadze zeby pracodawca sie zgodzil poniewaz to duza firma...
                • patrice7 kirsza 30.04.09, 14:41
                  kirsza zerknij tutaj:

                  www.wroclaw.pl/m3354/p75145.aspx
                  na samym dole pod tabelka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka