Dodaj do ulubionych

mam problem!!!!!!

28.08.08, 08:30
witajcie; w ubiegłym tygodniu, w piątek zaczęłam łykać rybawirynę. Do wtorku
było OK. Cieszyłam się jak dziecko, że oprócz tych kilku godzin, bezpośrednio
po zastrzyku nie mam żadnych efektów ubocznych. No i chyba za bardzo się
cieszyłam, bo skóra swędzi mnie jak ch...ra. Co z tym robić? Balsamy i kremy
dają ulgę, ale krótkotrwałą. Czy są jakieś specyfiki, które znoszą, albo choć
łagodzą to uporczywe swędzenie? Będę wdzięczna za wszelkie rady, pozdrawiam i
miłego dnia życzę.
Obserwuj wątek
    • mordeczek Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 08:56
      Interferon wysusza skore, zmienia nawet na czas terapii tkanke wlosowa.
      Ja uzywalem soli kapielowych (sol morza martwego) na zmiane z olejkami kapielowymi.
      Troche niby pomagalo, ale czasem skora tez mnie swedziala.
      • blucea28 Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 09:57
        no cóż to swędzenie jest upierdliwe :/ mnie na szczęście dopada ono etapami,
        tzn. są dni kiedy swędzi niesamowicie ale potem odpuszcza, więc póki co udaje mi
        się znosić to bez używania specyfików, jakoś da się wytrzymać czego i Tobie życzę :)
    • jan-w Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 10:14
      Myślę że pomogłyby naprawdę natłuszczające emulsje do kąpieli oparte na oleju
      parafinowym. Apteczne. Te natłuszczające ze sklepów to zawracanie głowy. mi na
      swędzenie skóry pomagaja rewelacyjnie.
      Polecam:
      Oilan - tani
      Oilatum - drogi
      Emolium - natłuszczanie ekstremalne

      Najlepiej oczywiście kupować przez internet - znacznie taniej. Mam nadzieję że
      nie będzie to potraktowane jao reklama gdy polecę moje sprawdzone źródło. Tanio,
      szybko, bezproblemowy kontakt telefoniczny i inny:
      www.cefarm24.pl/oilatum-emulsja-do-kapieli-500-ml-p1299.html
      www.cefarm24.pl/emolium-olejek-do-kapieli-200-ml-p5980.html
      • beatkaa32 Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 10:22
        bardzo Wam dziekuję za pomoc
        • chlopak2005 Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 11:13
          Ja mam małą wysypkę na ramieniu, ale jak skóra jest sucha to prawie znika. Jak
          smarowałem balsami itd. to była większa itd. ;]. Po 2 nie drapie się już:P hehe
    • bananarama-live Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 15:37
      To raczej przejsciowe problemy. Dodawaj do kapieli smietane.
    • inna1_3 Re: mam problem!!!!!! 28.08.08, 20:39
      Banana juz pisal,tylko potwierdze ze Oilatum jest dobry.Mniej swedzenia zycze bo
      wiem jakie to jest uciazliwe,Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka