Gość: ((((( IP: *.system.szczecin.pl 18.04.06, 19:26 Wpadł na wysokości W.Chrobrego samochód do Odry. Podobno z czterema osobami Kupa gapiów.Jest Straż Pożarna i Policja też...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bruner Re: samochód w Odrze IP: 87.207.59.* 18.04.06, 19:37 ktry to już ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (((( Re: samochód w Odrze IP: *.system.szczecin.pl 18.04.06, 20:00 na szczęście nic się nie stało. było ich dwu i obaj wypłynęli. Vectra w wodzie = zwiodły hamulce przy cofaniu - podobno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 20:56 hamulce przy cofaniu?????? do cofania uzywa sie wstecznego, a nie hamulców!! jest artykuł mówia, ze biegi pomylili... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: samochód w Odrze IP: *.homeip.net / *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:08 Gość portalu: andreas napisał(a): > hamulce przy cofaniu?????? > do cofania uzywa sie wstecznego, a nie hamulców!! Wez chłopcze prawo jazdy oddaj pierwszemu lepszemu patrolowi lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:18 wpadli przodem do wody... moze w vectrze jest na odwrót... w oplach trzeba taki dyngz podciagnąć, by wrzucic bieg wsteczny! Jak sie nie podciagnie, to wrzucisz bieg do przodu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewus Re: samochód w Odrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:48 wyglądało, że wpadł tyłem. od jezdni byly w tym miejscu metalowe bandy (zjazd z estakady), musiał jechać tyłem zwężającym się już w tym miejscu nabrzeżem. zrobiłem fotkę po wyciągnięciu. można odczytać numery. img433.imageshack.us/img433/4937/pict01055tp.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 22:00 jest juz artykuł w Gazecie "Kiedy przód opla znalazł się nad samą krawędzią nabrzeża, kierowca zamiast wrzucić wsteczny, pomylił się i ruszył do przodu. - Wpadliśmy do wody - opowiadał dziennikarzom Janusz, cudem ocalony pasażer opla. - W aucie zrobiło się ciemno, a potem wynurzyło się i zaczęło kołysać. Wykorzystałem moment, gdy było przechylone na bok i otworzyłem drzwi. Krzyczałem na kolegę, by nie wciskał gazu, tylko szybko wysiadał." w oplu trzeba podciagnac dyngz do cofania, bo inaczej nie wejdzie wsteczny! Odpowiedz Link Zgłoś
keinepanik Re: samochód w Odrze 18.04.06, 23:31 debile nie powinni jeździć samochodami! Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: samochód w Odrze 19.04.06, 00:29 To kolega zamiast wyplywac z samochodu, naciskal gaz??? Myslal ze po wodzie mozna jezdzic? " ... Krzyczałem na kolegę, by nie wciskał gazu, tylko szybko wysiadał..." Odpowiedz Link Zgłoś