Dodaj do ulubionych

samochód w Odrze

IP: *.system.szczecin.pl 18.04.06, 19:26
Wpadł na wysokości W.Chrobrego samochód do Odry. Podobno z czterema osobami
Kupa gapiów.Jest Straż Pożarna i Policja też......
Obserwuj wątek
    • absztyfikant Re: samochód w Odrze 18.04.06, 19:28
      [']
      • Gość: bruner Re: samochód w Odrze IP: 87.207.59.* 18.04.06, 19:37
        ktry to już ???
        • Gość: (((( Re: samochód w Odrze IP: *.system.szczecin.pl 18.04.06, 20:00
          na szczęście nic się nie stało. było ich dwu i obaj wypłynęli.
          Vectra w wodzie = zwiodły hamulce przy cofaniu - podobno
          • Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 20:56
            hamulce przy cofaniu??????
            do cofania uzywa sie wstecznego, a nie hamulców!!
            jest artykuł mówia, ze biegi pomylili...
            • Gość: wojtek Re: samochód w Odrze IP: *.homeip.net / *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:08
              Gość portalu: andreas napisał(a):

              > hamulce przy cofaniu??????
              > do cofania uzywa sie wstecznego, a nie hamulców!!



              Wez chłopcze prawo jazdy oddaj pierwszemu lepszemu patrolowi lepiej.
              • Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:18
                wpadli przodem do wody...
                moze w vectrze jest na odwrót...
                w oplach trzeba taki dyngz podciagnąć, by wrzucic bieg wsteczny!
                Jak sie nie podciagnie, to wrzucisz bieg do przodu!
                • Gość: lewus Re: samochód w Odrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 21:48
                  wyglądało, że wpadł tyłem. od jezdni byly w tym miejscu metalowe bandy (zjazd z
                  estakady), musiał jechać tyłem zwężającym się już w tym miejscu nabrzeżem.
                  zrobiłem fotkę po wyciągnięciu. można odczytać numery.


                  img433.imageshack.us/img433/4937/pict01055tp.jpg
                  • Gość: andreas Re: samochód w Odrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 22:00
                    jest juz artykuł w Gazecie
                    "Kiedy przód opla znalazł się nad samą krawędzią nabrzeża, kierowca zamiast
                    wrzucić wsteczny, pomylił się i ruszył do przodu. - Wpadliśmy do wody -
                    opowiadał dziennikarzom Janusz, cudem ocalony pasażer opla. - W aucie zrobiło
                    się ciemno, a potem wynurzyło się i zaczęło kołysać. Wykorzystałem moment, gdy
                    było przechylone na bok i otworzyłem drzwi. Krzyczałem na kolegę, by nie
                    wciskał gazu, tylko szybko wysiadał."

                    w oplu trzeba podciagnac dyngz do cofania, bo inaczej nie wejdzie wsteczny!
                    • keinepanik Re: samochód w Odrze 18.04.06, 23:31
                      debile nie powinni jeździć samochodami!
                    • pia.ed Re: samochód w Odrze 19.04.06, 00:29
                      To kolega zamiast wyplywac z samochodu, naciskal gaz???
                      Myslal ze po wodzie mozna jezdzic?



                      " ... Krzyczałem na kolegę, by nie wciskał gazu, tylko szybko wysiadał..."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka