j40i4
15.07.08, 21:17
Ponieważ samolotem czarterowym na wakacje wybieram się po raz pierwszy (zawsze
jeździłem samochodem, nawet dość daleko) to mam pytanie.
Gdzie się czeka na opóźniający się wylot - po odprawie, czy jeszcze przed nią?
Chodzi generalnie o to, czy będę czekał już bez bagażu zasadniczego?...