Dodaj do ulubionych

Pytanie żółtodzioba

15.07.08, 21:17
Ponieważ samolotem czarterowym na wakacje wybieram się po raz pierwszy (zawsze
jeździłem samochodem, nawet dość daleko) to mam pytanie.
Gdzie się czeka na opóźniający się wylot - po odprawie, czy jeszcze przed nią?
Chodzi generalnie o to, czy będę czekał już bez bagażu zasadniczego?...
Obserwuj wątek
    • pawel_zet Re: Pytanie żółtodzioba 15.07.08, 21:25
      Na ogół po odprawie.
    • escada92 Re: Pytanie żółtodzioba 16.07.08, 10:56
      Po odprawie się czeka na opóźniony samolot. A przecież podzcas
      odprawy pzry tzw. check-in oddajemy bagaż rejestrowany, czyli
      niestety nie będziesz miał dostępu do niego oprócz bagażu
      podręczenego, który masz przy sobie. Pozdrawiam i miłego lotu ;)
      • j40i4 Re: Pytanie żółtodzioba 16.07.08, 12:14
        Dzięki Wam za odpowiedzi! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka