Dodaj do ulubionych

jazda bez biletu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 18:57
Wiatm. Jadąc dzisaj autobusem do szkoły zapomniałm mojego biletu
miesiecznego. Oczywiscie kontrola i mandacik. Czy moge sie jakoś odwołać?
jeśli tak to w jaki sposób?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • prawnik-skp Re: jazda bez biletu 15.09.06, 15:29
      można napisać do wystawcy mandatu lub do przewoźnika, że Pani biletu zapomniała
      wziąć do autobusu, a przy tym trzeba okazać dowód w postaci biletu (jego
      kopię), jeśli by to szło pismem.

      Ale może być tak, że ten przewoźnik stosuje regulamin w zakresie przewozów
      pasażerów i że w tym regulaminie jest opisane postępowanie reklamcyjne, do
      którego wypadałoby się dostosować.
    • Gość: ZTM Re: jazda bez biletu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 19:03
      W Warszawie w takim przypadku trzeba sprawę wyjaśnić w punkcie obsługi/listownie? a poza tym zapłacic opłatę manipulującą w wysokości okolo 6 złotych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka