Gość: kukułka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 18:57 Wiatm. Jadąc dzisaj autobusem do szkoły zapomniałm mojego biletu miesiecznego. Oczywiscie kontrola i mandacik. Czy moge sie jakoś odwołać? jeśli tak to w jaki sposób? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawnik-skp Re: jazda bez biletu 15.09.06, 15:29 można napisać do wystawcy mandatu lub do przewoźnika, że Pani biletu zapomniała wziąć do autobusu, a przy tym trzeba okazać dowód w postaci biletu (jego kopię), jeśli by to szło pismem. Ale może być tak, że ten przewoźnik stosuje regulamin w zakresie przewozów pasażerów i że w tym regulaminie jest opisane postępowanie reklamcyjne, do którego wypadałoby się dostosować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZTM Re: jazda bez biletu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 19:03 W Warszawie w takim przypadku trzeba sprawę wyjaśnić w punkcie obsługi/listownie? a poza tym zapłacic opłatę manipulującą w wysokości okolo 6 złotych Odpowiedz Link Zgłoś