15.12.08, 22:30
Mam pytanie chciałabym przewiezc psa z polski do irlandii małego 5
miesiecznego czy jest to mozliwe ???????
Obserwuj wątek
    • Gość: dzidka Re: ryanair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.08, 22:15
      ten przewoźnik nie przewozi psów.
      • Gość: Piesowa Re: ryanair IP: 80.50.4.* 18.12.08, 17:49
        Nie przewozi psow? To niech spada!
        • Gość: dzidka Re: ryanair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.08, 00:37
          myślę, że jeśli chodzi o połączenia i ceny jeszcze długo nie spadnie smile

          swoją drogą, widziałaś kiedyś luk bagażowy samolotu? posiedziałaś w nim jakiś
          czas? i chcesz tam wrzucić swojego przyjaciela? ... bez komentarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka