Dodaj do ulubionych

absolwenci

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 01:27
Poszukuję absolwentów Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego w Ciechanowie
wychowanków Ewy Różbickiej lata 1977 - 1985.Co się z Wami dzieje? Tak cudowni
ludzie! A może zrobimy spotkanko i powspominamy?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka