Gość: jakitokot
IP: *.cm-6-5a.dynamic.ziggo.nl
08.01.11, 23:07
mam mozlwosc nabycia nozy japonskich plastikowych (lub jakiejs kombinacji nie wiem, a handlarz tez nie obeznany w temacie, ot ma nastepna nowninke), ale nic o nich nie wiem, uzywa ktos z was i moze sie podzielic opinia?
to samo tyczy sie garnkow i patelni z logo lwa w koronie, ktos z was kojarzy i moze mi rzucic linke? to podobno gary na cale zycie, ale nie wiemm nic blizej, a nazwy zapomnial :(
pomocy!