bene_gesserit
05.04.11, 16:00
Wątek jest po to, zeby skanalizowac aktywnosc forumowych wegan na kulinarne tory i byc moze natchnąć czy przekonac do lzejszej kuchni innych oraz - tez byc moze - roztoczyc nowe horyzonty przed wszystkimi. Ograniczenia w kuchni moga byc bowiem bardzo tworcze.
Proponuje, zeby kazdy post mial w tytule nazwe potrawy, do ktorej linkuje, czy na ktora przepis jest wklejony.