Gość: maniana
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
25.07.04, 21:32
Pomocy
W tamtym roku robiłam pyszny dzem/konfirturę arbuzową chyba z malinami ale
nie jestem pewna. Był to szał w domu. I zginął mi przepis, ktoś wziął jak
swój i nie oddał. Ratunku, pomocy... Dzięki z góry i ... Buziaki