IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 18:13
kocham keczup.... do wszystkiego dodaje keczup, doszło do tego że jem sam keczup z keczupem :D

Znacie jakieś dania gdzie daje się dużżoo keczupu, ale nie tłuste, tzn. niskokaloryczne,wogle pomysły gdzie można dać keczupi z czym jeśc

Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: keczup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 19:17
      up
    • Gość: mati Re: keczup IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 19:32
      ja smażę kiełbasę na oleju z cebulką,papryką mieloną ostrą,sól,pieprz ,a na
      koniec dużo pikantnego ketchapu.SMACZNEGO

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka