Gość: gaga
IP: *.jav.pl
30.03.06, 15:39
Prosze pomóżcie bo za mną "chodzą" placki sprzedawane w tzw. budach na
Wegrzech i w pobliżu granicy z nimi,jadłam je dawno, dawno temu czasach
liceum i były w tamtych okolicach bardzo popularne. Pamiętam tylko że były
smażone w głębokim oleju, naciągali je rękami i rzucali na ten olej,
placki "puchły", pieknie wyrastały, były smaczniutkie chupiace i
pulchniutkie, podawali to coś z żółtym tartym serem, ketchupem albo pastą
czosnkową, tanie to było i bardzi dobre. Teraz za mna te placki "chodzą", a
że jestem w ciaży to nawet "biegają"- może ma ktoś przepis i podpowie mi jak
je zrobi czekam ja i lokator mojego brzucha!!!! wydaje mi się, że była w nich
mąka kukurydziana ale pewna nie jestem.