Gość: a.nia IP: *.tvk.torun.pl 03.08.07, 10:12 Wybieram się za niedługo właśnie do tego hotelu i jestem ciekawa czy może ktoś tam był? Udzielajcie informacji ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jusytka Re: Grand Hotel PERMON 16.08.07, 09:27 Sama założyłam kiedyś podobny wątek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=806&w=55879200&a=55879200 Teraz juz jestem po wakacjach w Permonie i bardzo go polecam - jest super - wróciliśmy bardzo zadowoleni, pytaj jeśli interesują cię szczegóły. Odpowiedz Link Zgłoś