Dodaj do ulubionych

Grand Hotel PERMON

IP: *.tvk.torun.pl 03.08.07, 10:12
Wybieram się za niedługo właśnie do tego hotelu i jestem ciekawa czy może ktoś
tam był? Udzielajcie informacji ;)
Obserwuj wątek
    • jusytka Re: Grand Hotel PERMON 16.08.07, 09:27
      Sama założyłam kiedyś podobny wątek:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=806&w=55879200&a=55879200
      Teraz juz jestem po wakacjach w Permonie i bardzo go polecam - jest super -
      wróciliśmy bardzo zadowoleni, pytaj jeśli interesują cię szczegóły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka