majki1976 16.03.07, 10:10 mam pytanko,sprowadzam autko zza granicy i ma zamontowane airbagi 2, jak można sparwdzić czy one działaja ( bezkolizyjne oczywiscie) , czy mozna do swietego spokoju wymienic je na nowe i ile to kosztuje? z góry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bb Re: pytanie o AIRBAG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 11:53 Trzeba jechac na diagnostyke i podlaczyc poduszki pod komputer testujacy . Odpowiedz Link Zgłoś