Dodaj do ulubionych

pytanie o AIRBAG

16.03.07, 10:10
mam pytanko,sprowadzam autko zza granicy i ma zamontowane airbagi 2, jak
można sparwdzić czy one działaja ( bezkolizyjne oczywiscie) , czy mozna do
swietego spokoju wymienic je na nowe i ile to kosztuje? z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: bb Re: pytanie o AIRBAG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 11:53
      Trzeba jechac na diagnostyke i podlaczyc poduszki pod komputer testujacy .
      • majki1976 Re: pytanie o AIRBAG 16.03.07, 14:36
        oki dzieki, pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka