Dodaj do ulubionych

Marki własne.

27.05.11, 11:52
Czy w innych sklepach oprócz Casto 3 w Szczecinie dyrektor wydał polecenie wyrycia na pamięć ksiażeczki z markami własnymi?? U nas na Casto 3 musimy znać wszystkie marki wraz asortymentem i umiejscowieniem na sklepie. Jesteśmy jak małpy z cyrku, które uczą się nowej sztuczki na przyjazd gości z centarli. Żenada. Zaśmiecanie głowy nieistotnymi informacjami. JUż była wcześniej akcja z wykuwaniem regułki alarmu pierwszego stopnia. Nie można było się pomylić nawet w jednym słowie. Za chwilę będziemy skakać przez palące się obrecze. Ale może wtedy ktoś nam będzie bił brawo .
Piszcie , bo jestem ciekaw czy u Was też ryjecie regułki jak w szkole.
Obserwuj wątek
  • castoo Re: Marki własne. 27.05.11, 22:08
   W Opolu póki co nie musimy się uczyć i raczej nie będziemy musieli. Za to na półpiętrze wykleili ścianę naszymi markami. Przynajmniej wiemy co może mieć więcej "oczek".
  • nikt_znany Re: Marki własne. 27.05.11, 22:57
   Witaj,

   zapewniam cię ze dobra znajomość nowych marek na wyłączność, nie marek własnych będzie wymagana od wszystkich, niezależnie od sklepu. A jeśli chodzi o znajomość regułek i np. komunikatów to wynika raczej z audytów jakie przeprowadza Kingfisher niż z czyjejś nadgorliwości. Audyt działa zero-jedynkowo. Albo znasz albo nie i koniec.
   Nie zmienia to faktu, że coraz częściej jesteśmy traktowani jak małpy w cyrku, a czuję że będzie jeszcze gorzej.


   pozdrawiam
  • frojd_land Re: Marki własne. 30.05.11, 07:55
   witam.
   moim zdaniem znajomość marki własnej i wszystkich jej produktów jest z oczywistych przyczyn ważna, a nawet powiedziałbym bardzo ważna. choćby z tego powodu, że o wszystkich popularnych na naszym rynku markach można poczytać czy to w necie, czy w prasie, a o naszych markach własnych - nie. i tutaj właśnie pojawia się nasza rola, czyli przekierowanie klienta na nasze marki. a jak chcecie to inaczej zrobić, nie znając tych produktów?
   natomiast jak to u nas często się ostatnio robi - forma jest do kitu!!!
   z samego "chcenia" nic nie wynika. trzeba mieć na to czas i możliwość!
   ciekawe jaka by była reakcja dyrekcji, jakbym poszedł na inny dział na godzinę, i zaczął rozmawiać z pracownikiem tego działu o naszych produktach z importu....... pozostawie to bez dalszego komentaża!
   My głupi nie jesteśmy... dajcie nam możliwość nauczenia się i poznania wszystkich produktów "spod naszej flagi" a wtedy dopiero sprawdzajcie naszą wiedzę.

   no to chyba tyle, bo ile można tłuc ten temat.
   pozdro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka