greta-garbooo
01.05.08, 15:39
z soboty na niedziele moja 4 letnia corka kilka razy wymiotowala
miala 39 goraczki
lekarz zapisal smecte, nifuroksazyd, laktacid
3 dni nie wymiotowala, jedynie luzne kupki
wczoraj znow wymiotowala kilka razy
pije, ale prawie nic nie je od niedzieli
od wczoraj podaje jej marchwianke
bardzo duzo spi, praktycznie przesypia 3/4 dnia, a jak nie spi to
lezy
juz sama nie wiem co jeszcze moge zrobic, po malu opadam z sil,
bardzo sie boje o nia, chociaz lekarz mowi ze nic zlego sie nie
dzieje
jak dlugo to moze jeszcze potrwac?? i czy to normalne ze caly dzien
chce tylko lezec badz spac??