Dodaj do ulubionych

Radość i smutek kretyna

30.03.20, 17:44
Na najbardziej niszowym forum GW NIEBYWAŁA RADOŚĆ!
BAWARIA UDOWODNIŁA, ŻE MOŻNA! MIMO ZACHOROWAŃ I ZNACZNEJ LICZBY ZGONÓW ZAGŁOSOWAŁA w wyborach samorządowych.
Jakim trzeba być kretynem , by stawiać dziś Bawarię za przykład i dowodzić, że per analogiam Wolska też powinna pokazać, że może (zwłaszcza, że według łgarzy mafijnych liczba zachorowań i ofiar w porównaniu z Bawarią jest NIKŁA).
Bezmużdże nie wspomniało oczywiście o ZASADNICZEJ RÓŻNICY wyborów w obu tych krajach.
W Bawarii humwejbinię propisonie NIE BYŁO TYPOWYCH LOKALI WYBORCZYCH ALE WSZYSCY ELEKTORZY ZAGŁOSOWALI WYŁĄCZNIE DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ.
Głuptasię nie wie albo nie potrafi skumać ze względu na szczątkowe zdolności analizy faktów, iż umiłowana przez bidactwo mafia chce nam zafundować KLASYCZNE WYBORY z lokalami wyborczymi i komisjami, tysiącami (milionami?) ludzi face to face, a głosowanie zdalne ma dotyczyć jedynie osób przebywających na kwarantannie i powyżej 60 r.ż. zatem porównanie obu wydarzeń to tak jakby porównywać mózg Einsteina z muzgiem radosnej.
Jakim trzeba być idiotą, by nie kumać, iż głosowanie korespondencyjne NIJAK nie wpływa na szerzenie epidemii, w odróżnieniu od osobistego stawiennictwa w lokalu wyborczym - straszy się utrata stanowisk pracy wszystkich samorządowców-decydentów, którzy zadeklarowali bojkot decyzji mafijnych i zapowiedzieli blokowanie możliwości przeprowadzenia klasycznych wyborów.Kolejne - moje ulubione na niszwym forum zjawisko określane przeze mnie mianem opiekunia, jak przystało na skrajnie pozbawione psychologicznej wiedzy i szansy analizy zjawisk skrajnych (tu samobójstwa - o innym sprekurowanym przez opiekunię kilka lat wstecz też pamiętamy) spekuluje nad przyczyną śmierci 54 latka na stanowisku ministra finansów niemieckiego landu.
"Teraz to wszystko zrzucą na coronę a przecież minister mógł mieć zupełnie inne problemy. Wniosek adekwatny do posiadanej (a przecież w końcu wyniesionej ze studiów wyższych) wiedzy jak i "oczytania". Warto przed wyciąganiem wniosków zapoznać się zawsze z danym problemem a potem próbować formułować logiczne tezy.

W mediach łatwo można bowiem przeczytać choćby taka notkę:

Choć oficjalnie nie podano jeszcze przyczyn śmierci polityka, prokuratura skłania się do hipotezy o samobójstwie. Jak poinformował „FAZ”, Thomas Schaefer miał zostawić list pożegnalny, w którym pisał o skutkach pandemii. Także szef regionalnego rządu wyraził przypuszczenie, że Schaefer odebrał sobie życie przez obawy o skutki pandemii koronawirusa. Volker Bouffier tłumaczył, że Thomas Schaefer był pod ogromną presją, czy uda się spełnić ogromne oczekiwania społeczeństwa, zwłaszcza dotyczące pomocy finansowej. – Był w rozpaczy, muszę założyć, że ta cała sytuacja go przytłoczyła. Nie widział z niej wyjścia, był w ogromnej rozpaczy. Jestem całkowicie przerażony tym, co się stało – dodał.

Dramat...
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Radość i smutek kretyna 30.03.20, 17:55
   W ramach dokształtu dla opiekunia.

   www.mp.pl/poz/psychiatria/ekspert/wywiady/212958,depresja-a-ryzyko-samobojstwa

   Od FACHOWEGO PSYCHOLOGA oczekiwać należy terapii podopiecznego mającej na celu opanowanie przyczyn depresji.
   FACHOWY PSYCHOLOG nigdy nie bazuje na własnych przekonaniach i nie wyciąga wniosków nie podparłszy się solidnym materiałem dowodowym.
   Fachowy psycholog osobie pogrążonej w depresji nie tłumaczy, że ludzie są źli, manipulowali nim i trzeba to przyjąć do wiadomości.
   FACHOWY PSYCHOLOG może wtedy powiedzieć - nie wiemy jak było naprawdę więc pozostańmy przy opinii, iż jeśli ktoś z nas zadrwił to kiedyś zostanie za to oceniony, więc warto cieszyć się tym co pewne i radosne.
   Nie winię opiekunia - miało pewnie dobre chęci. A ze wiedza znikoma to wyszło, jak wyszło.
   Opiekunię też pozna fakty, gdy dołączy do podopiecznej, którą zdołowało do cna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka