Gość: mik IP: *.gl.digi.pl 11.01.11, 15:40 Witam, czy ktos tam byl moze? Warto sie wybrac z przyjaciolmi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: f Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: 192.168.2.* 11.01.11, 16:04 nie bylem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muiromantra Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: 192.168.2.* 11.01.11, 16:04 ja tez nie bylem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robot Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: 192.168.2.* 11.01.11, 16:04 mnie tam jeszcze nie było, a ty byłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: 80.51.185.* 11.01.11, 18:51 Byłem tam na kilku obiadach. Knajpka mieści się w firmie więc w porze lanczowej to raczej taka "stołówka zakładowa" dla PA NOVEJ. Jedzenie dobre jedynie krem z porów był mdły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waga Gliwice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.11, 19:13 to eks-miasto, gdzie stołówki nazywane sa restauracjami, a cukiernie i bary kawiarniami P.S. dla zainteresowanych restauracjami oprocz Secesji uchowaly sie jeszcze Polska i Ines, kawiarni jednak nie ma zadnej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Gliwice IP: 195.205.21.* 11.01.11, 20:30 co do supernowej, to wątpię abys mógł sobie pozwolić na zjedzenie obiadu w takiej "stołówce". Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Gliwice 12.01.11, 00:43 nie sądź wszystkich zasobnością własnej kieszeni. a lokal? full modern, zimna estetyka i kliniczna czystość. bardziej nadaje się na klub niż restaurację w tradycyjnym znaczeniu, ale oczywiście można to lubić. jak zwykle w gliwickich lokalach, także tu nie jest idealnie, więc tzw. letni ogródek tworzy parę stolików pośród aut pracowników PA NOVA na maleńkim parkingu. restauracji w mieście jest niewiele, a klientów w nich tylu, że ledwie wystarcza na ciągnięcie interesu, bo jak od miesięcy udowadnia lokalna gazeta ogłoszeniowa - w Gliwicach największą popularnością cieszą się bary szybkiej obsługi, oferujące bardzo tanie, acz niewyrafinowane potrawy. zresztą, akurat tutaj nie mija się z prawdą, o czym każdy może przekonać się sam, odwiedzając w powszedni dzień bardzo liczne i tanie stołówki i tych parę restauracji. jak to się ma do rzekomego bogactwa mieszkańców, nie wiem, ale propaganda Frankiewicza twierdzi, że tu tylko rozwój i dostatek... ech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejarz Re: Gliwice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:43 Ja byłem i zjedliśmy tam bardzo przyjemny zestaw. Oczywiście zawsze mozna narzekac , ze drogo, że to że tamto ale malkontentom mówimy zdecydowane nie. Chodż do baru szybkiej obsługi jak masz ochotę a jak Cie nie stac to zmien robote. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waga Re: Gliwice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 16:44 Gość portalu: kolejarz napisał(a): > Ja byłem i zjedliśmy tam bardzo przyjemny zestaw. Oto nowa jakosc elity gliwickiej, wyhodowanej na bardzo przyjemnych zestawach. A jaka bogata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamill Re: Gliwice IP: *.pa-nova.com.pl 23.09.11, 16:46 szkoda, że ktoś zostawiając taki komentarz wyraził opinię w styczniu, gdzie ogórdek letni jest nieczynny xD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~meteor Re: Gliwice IP: *.centertel.pl 12.02.11, 18:54 Na przeciw Super Novej od ul. Grodowej jest coś co się nazywa Kawiarnia Z Pasją. Może to jednak kawiarnia ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: truskawa Re: Gliwice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 11:23 ines to już chyba przeszlośc (nie byla zła, ale też bez szaleństw), secesja ? przepraszam wszystko na bazie jednego sosu (nie przepadam za ich kuchnią) supernova nie jest żadną stołowką - to naprawdę fajne miejsce - ma wady, ale nadrabia kuchnią, częstymi zmianami karty, fajnym miejscem dla dzieciaków, a pomysl z lunchmi jest trafiony, za 20 zł. fura dobrego jedzenia. a swoją drogą to w gliwicach trudno dobrze zjeść - dla fanów dobrego jedzenia polecam eka an der eke w jemielnicy (opolszczyna) - świetne sląskie jedzenie, tanio i solidnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kingu Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: *.gl.digi.pl 11.02.11, 23:10 lepiej do chaty polaka :) albo zeppelin w czechowicach- smacznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ida Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: *.24-87-b.business.telecomitalia.it 13.02.11, 12:34 Gość portalu: kingu napisał(a): > lepiej do chaty polaka :) albo zeppelin w czechowicach- smacznie Super metropolia! Do przyzwoitej (prawdopodobnie) restauracji trzeba jechac kilkanascie kilometrow; a gdzie najblizsza kawiarnia z "klimatem"? w Katowicach, w Krakowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~zdzichu Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: *.centertel.pl 20.04.11, 00:56 A czy byl ktos z Was w tej Kawiarni Z Pasja naprzeciwko Super Novej i moze cos powiedziec wiecej co to za miejsce ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinnol Re: restauracja w Gliwicach Super Nova IP: *.pa-nova.com.pl 06.03.11, 21:18 pośpiech. czy hata , lub zepelin i czy smacznie to znaczy tłusto i suto , ???/ każdy jada to jak wygląda i na co go stać więć i różnorodność restauracji musi być w jednym mieście. Odpowiedz Link Zgłoś