Dodaj do ulubionych

Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu .

IP: *.elsat.net.pl 02.06.05, 16:18
Powstał nowy niekomercyjny serwis o radiu w województwie śląskim. Na stronie
wykaz stacji radiowych i tv w województwie, archiwalny wykaz stacji w paśmie
65,5-74 FM, katalog RDS stacji, linki do stacji i ich streamów.
Serdecznie polecam:
www.slaskfm.republika.pl
Zapraszam do współpracy . . .
Obserwuj wątek
    • Gość: sss Re: Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu . IP: *.pc.tek.pl 02.06.05, 16:21
      data na stronie się nie zgadza , ale dzięki za link , przyda się ! : )
      • Gość: slonzak Re: Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu . IP: *.elsat.net.pl 04.06.05, 10:29
        Nie wiem o którą datę Ci chodzi. Już niedługo nowości na stronie, ale o tym
        narazie cicho sza!
        • sss9 Re: Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu . 04.06.05, 13:44
          chodziło mi o bieżącą datę na stronie , wszedłem tam 2.06. , a na stronie
          wyświetlona była data 1.06. , ale to szczegół. ; )
          • Gość: slonzak Re: Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu . IP: *.elsat.net.pl 05.06.05, 01:28
            Faktycznie jest błędna data. Postaram się to naprawić.
            • Gość: sss Re: Śląsk FM -nowy serwis niekomercyjny o radiu . IP: *.pc.tek.pl 05.06.05, 01:33
              masz nockę ? ; )
    • Gość: Nu! Antyradio IP: *.necik.pl / *.necik.pl 05.06.05, 02:28
      Hmmm Czy oni czasem nie zerżnęli pomysłu od niezależnego radia
      netowego (młodzieżowego)Antyradio - www.antyradio.int.pl/ ???

      Parę razy słuchałem tego radyjka, i jest fajne.

      Polecam audycje Pancurzycy - (por. "antybrygada w linkach). Ma dziecinny głosik, ale daje czadu.

      Najfajniejsze w atyradiu jest to, że każdy prezenter ma przed sobą otawrty GG
      i można z nim gadać, zamawiac piosenki, itd. Naprawdę sympatyczne.
      • Gość: sss Re: Antyradio IP: *.pc.tek.pl 05.06.05, 02:47
        hahahahha ... jak on sobie daje radę z tymi (prawdopodobnie) setkami zamówień ???
        ; )
        • Gość: Nu! Re: Antyradio IP: *.necik.pl / *.necik.pl 05.06.05, 14:35
          Pancurzyca to dziewczyna - (10 od dołu w panoramie prezenterów).

          To się tego nsłuch tak, że masz ulubionych prezenterów, których audycje
          masz rozpisane w grafiku i wtedy słuchasz.

          Radzą sobie łatwo, ponieważ słuchacze nadsyłają im piosenki. których
          chcą słuchać.

          Piosenki wpadają do jakiejś wielkiej bazy piosenek, do których kazdy prezenter
          ma natychmiastowoy dostęp,


          Moja skronma osoba przyczyniła się o wzbogacenie kolekcji
          o kawałki ICP, ale nie wiem czy chodzą, bo budziły bulwersację
          nawet wśród punków.

          Pewnie to czyste pioractwo, ale piractwo w tym szlachetnym, romantycznym tego słowa znaczeniu.
        • Gość: Nu! Re: Antyradio IP: *.necik.pl / *.necik.pl 07.06.05, 16:15
          własnie sobie słucha radia anty 66.90.101.28:8080/listen.pls

          no, po prostu zajefajne radyjko i te laski :D
          • Gość: sss9 Re: Antyradio IP: *.pc.tek.pl 07.06.05, 16:23
            tylko ta jakość , 24kbps ! :-(
            • Gość: Nu! Re: Antyradio IP: *.necik.pl / *.necik.pl 07.06.05, 16:24
              no tak... ale puszczają dużo muzyki garażowej, więc idealnie pasuje
              • Gość: Nu! :D IP: *.necik.pl / *.necik.pl 07.06.05, 16:24
                NAPISZ!
                • Gość: sss9 Re: :D IP: *.pc.tek.pl 07.06.05, 16:54
                  muzycznie poprawiło się czas jakiś temu. a licha jakość to bolączka większości
                  polskich stacji w sieci. ; )
                  • Gość: Nu! Re: :D IP: *.necik.pl / *.necik.pl 07.06.05, 18:31
                    łomatko - wszedłem na chwilę na czata antyradio zeby poprosić o piosenke, a tam mnie zdybała jakaś pankówa i z miejsca chce o seksie rozmawiac.

                    Fajna jest ta młodzież. Fajny internet, i w ogóle - wszystko fajne :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka